Burri me bente per spital saher qe donte,tani jemi ndare por dalim shpesh dhe flejme se bashku... | Histori Të Jetës
Burri me bente per spital saher qe donte,tani jemi ndare por dalim shpesh dhe flejme se bashku...

Burri me bente per spital saher qe donte,tani jemi ndare por dalim shpesh dhe flejme se bashku…

Burri me bente per spital saher qe donte,tani jemi ndare por dalim shpesh dhe flejme se bashku….-Pershenetje jam një nana me një vajz po jam e ndanë nga bashkëshorti shkak perblemev të familjes e shkak mendjes vetë të madhe se ka pas ka marr shtin fjal e u ardhe puna tej tek ndarja e kisha kerku këshilla nga ju se pari ju përshëndes besojë se me kupton e më besoni kam qen e martum mas 7 viet martës jam nda kam lan një vajz kam pas shum përblem kam pas shum madhtretim se kurr për jetë sisha nda nga Burr I’m po shum u kan mëne e madhe e ka pas krha nane që aja ka mesu për gjithat gjëra të këqija sa her kam hanger rre.h nga Burr shka fjal të familjes ti po hajte e shtysh me zorte shka familjes po bahet keq për familje e për mu se isha me femi po mbi të gjitha nuk po durojke vetja mete maltretu e ku kfjelleshe me pah veten në spital aty kam than veti o Zot ma merr shpirtin e mos jetoj ma shum mos ta shoh jet e femis tim me lote në sy për mu jam përmbledh e kam duru jam kthy të vajza familjes nuk kam tregu se qka kam me kërkojë familja me ardhe me marr thojsha skam renete si me ju dalë familjes këjte fetyren kam pas vërenik qka me than vllazrev isha pa baba u frigojsha po ndodhe familjes naj gja e keq e fal parën her vadun për se dyte her me njet rast me rrhe burri shka nanes vetë jo që se kam ndegju nane e ti kam dashtë ma shum se nanen Time besom edhe babe e ti kam pas respekt jashtë mase shka se un baba skisha me flladitke zemra kur thirrsha baba me doke se po thërras babin tim po kota ishe kan e maltretui Burr e tha shko tashte pusho tek familja jote aty ka que dy vjerrit me nejt si kam ba 20 minuta nga stresi e dhimt se kam pas trup e kam humbë vetë aty vllau me ka dergu tek mjeki me vjerri ata tuj than ma po shkojm se kem pru me nëjte të ju naje ditë e vlla ska dite as ni Sen ka than OK shkoni ju kfjellem motra edhe marr ato moment ka dal mjeku kushe e ka rre.he këtë vajzën vllau ashte habite nga mjeki e aty ka than vjerrive ju me shku jo pa tregu qka i kini ba motrës tim asht ardhe vllau e un tuj qajt si me tregu qka me than vllaut e mjeki tha kjo ashte e rre.hne e tan kam tregu aty vllau me ka than ma ski qka shkon në atë shpi edhe kam nëjte tek familja ni muj mas ni mujte e kam lute vllaun qom hatri qikes mos ta lah jetim për zgjalli vajzën e u bindë vllau me qoj e mendojsha jetë ta kem tjetër po jeta ime ishte tuj afru ndarja me Burr tim burri I thojk nana boll ma u kry me këto telash e vjarra telash un po baj dilni dhoma të juja me mu buk ma jo me hanger un fal Zoti me than drejt u gezov se u ndaj bajsha malla dhom me nëjte e mos me nda nga Burr e nga vajza po nuk shkrun ni jav vjerra ju përkul djali thehu bashkohem se jam pendu se jam nda nga ju e mjera un thash tasht qka dote bahet e u bashku ashta dojke burri e nëjte qetë një vite mas një vite ja nisën me bubullu fjal e maltretua nga un e një di shkova tek familja për një darsum vjerra ishe que ishe shku tek hoxha besom me sy se kam pah e më veshë vetë me ka than vjerra mesi u ktheva nga familja im tuj pjek buk isha vjerra me tregoj jam kan të hoxha e pyta përse më tha për femi kunatës se shum haliten po nuk shkrun mësoni tre ditë jam maltretu e aty moment kam thirr vllau ashte ardhe e ka nxerr e vajzën ja kam marr po fal Zoti un fajtor sjam e jam nda me pleq po vajzën e shoh sa her du un edhe e mbajë me muj vajzën se ata kan dal fajtorë po kisha kerku nga ju të me keshelloni Burr kërkon me mu me dal e më fjet hatri vajzë kam pranu si kur qe kam pas burr kam dal me ta aj ashte pendu që ashte nda I kem ba 3 vite se jemi nda me fol fol me mu me dalë del me mu e për më marr nuk më merr se ka than axha ti ky të Don po shkak familjes nuk te merr po me dal me ni banes nuk ka kushte tashte edhe me kthy un familja I’m nuk ma fali se din qka kam hek jam ra në hall qka të baj a me dalë me ta shka qikes e më ja ba disi më kthy a me derpre lidhjen ju përshëndes ndoshta e teprova po shpirti ashte tum djeg shka vajzë po duhet me luftu po duket