fbpx

Burri dhe familja e tije me thone ne jemi shum me mire kur ti nuk je ketu, femijet mi kan kthy kunder, shpesh here me humbe vetedija dhe...

Burri dhe familja e tije me thone ne jemi shum me mire kur ti nuk je ketu, femijet mi kan kthy kunder, shpesh here me humbe vetedija dhe…


Burri dhe familja e tije me thone ne jemi shum me mire kur ti nuk je ketu, femijet mi kan kthy kunder, shpesh here me humbe vetedija dhe…- Anonime kam nje breng ne shpirt me ndova ta ndaj me ju ju lutem me ipni me ndimin tuaj u fejova shum e re fejesa shkojke shum mire me burrin nga mosha 19 vjece mendova te bej nje femi burri me respektonte me donte erdhi dita linda djalin cdo gje ndryshoj nga burri ime nuk kishte me respekt humbi dashurija prap mendoja mos te ndahem mos e rris djalin pa baba mbas ça kohesh ubera me 2 femije cdo gje filloj Edhe me keq te shkonte sharje ofendime jo isiqert me mua cdo gje ma mban te fshehur as Njher nuk tregohet isiqert me mua kurr prap kam duruar mos ti lej 2 femijet pa baba gjyr kur jam ber nen ederi mesot une jam akoma me kete burre vuaj shum ne shpirt e kam shpirtin plage nuk me iformat per as nje gje cdo gje ibien me koken e vet une si kur nuk e gzistoj fare ne shtepi kur nuk e shof mir nje gje flas nuk eshte mir kjo nuk don te ja di fare shum here me thot hik kur nuk je ti ketu une jam rehat se don cdo gje si pas qefit vet nuk don rregull kur une flas per rregull per pasterti ai ka mesuar Edhe femijet keq kur une flas per rregullin eshtepis per edukaten femijeve ndaj prindeve Edhe femijet me thojne te injejten gje si babai vet kur nuk je ti shtepi ne jemi rehat se ai ika mesuar femijet shum keq nuk po me len te edukoj femijet sic duhet ithot mos e degjoni ate kur femijet bejn gabime ne shtepi une i qartoj ai i thot ja kush eshte nona juaj ai ilen femijet te bej cdo gje si pas qefit Edhe madje femijet e ofendojn ai rrin si idjot qe eshte une kurr nuk dua te arrij femijet te me pergjigjen mua si ti doj qefi une kam karakter ndryshe nga im shoq. Ne shtepin time shkojn gjerat shum keq cdo dite jam shum keq nga koka kam shum nevoje per pak qetesi qe kurr nuk eshte ne shtepin time shum here dilja shtetitje e qaja rrugve mendova thash jam ere pse te me shkoj jeta vetm me lot ne sy u njofta.me nje djale Francez me ate noi her mir noi her jo mire ai konsumon al kolin kur ai eshte i pire me telfonon Edhe ben fjal kot pa pik lidhje se pija écon ne ate gjendje kur eshte pa pije me thot piva se pse sha shum istresuar e me kerkon falje 4 here jemi zen shkaku alkolit ithash stop se nuk mundem me mu lut mu pergjeruar me telfonoj e jema e tij me tha jepi Edhe 1 shanc se djali ime ka len nje takim ne doktorr per te gjetur nje zgjithje.per alkolin ok ithash Edhe nje shanc tani shkoj mire ai shum here me kerkon te jetoj me ate por une mendoj shum per femijet nuk di cfare te bej burrin zine se nuk e kam fare ikam gjerat 0 me te as komunikim as respekt as marveshtje fare me personin qe kam njohur me mir shkojme kam respek kam dashuri nuk edi cfare vendimi te mare,Bashkshorti eshte nje burre ta krahasosh me nje femije adolishent per dor fljalor te piset ne shtepi e ka kulturen 0 fare po me shkatrron si njeri kam problème me shendetin jam shum e lodhur shpejsh here me humb vedija nuk edi ku ndollem ku jam me mire shum ment jam bere gjysem robi cdo her personi qe kam ne krahe me pyt si je cdo dite ithem jam se mure se cdo dite une vuaj nga dhimbja e kokes nga strresi qe kam ju lutem me ipni me ndimin tuaj.

';