fbpx

Nuk e kam te qarte se cila eshte nena ime, ajo terbohet neese i flet diqka dhe shpesh here me ka maltretuar dhe...

Nuk e kam te qarte se cila eshte nena ime, ajo terbohet neese i flet diqka dhe shpesh here me ka maltretuar dhe…


Nuk e kam te qarte se cila eshte nena ime, ajo terbohet neese i flet diqka dhe shpesh here me ka maltretuar dhe…-Pershendetje,po shkruaj per nje teme ku dua te mar mendimet e juve ,un jam nje femer 25 vjeqe, e martuar! jam rit me nje familje me plot dashuri, me kushte maksimale sa kishte mundesi , me ngrohtesi- Por vetem nga ana e Babit.Me dhemb shum ta pranoj nje realitet qe ende nuk e kam te qarte se cila eshte nena ime.ajo qe terbohet kur i flet per diqka qe eka gabim,apo ajo qe punon tere diten me punet e shtepisw meret- por qe gjithsesi ankohet ne fund.Keshtu ka qen gjithmone. un kam dhe 2 motra tjera dhe 1 vella.Nena na ka rahur ne cdoher , si femij e deri sa kam qen e fejuar, cdoher qe doja me te fejuarin te ik diku, duhej njeher te beja punt e shpis dhe pastaj dilja me 100 fjal fyese!Sme ka fal dashuri e ngrohtesi asnjeher, me ka detyruar te bej dhe gjera gabim qe skam qen aspak ashtu lloj femre!diqka qe me dhemb me shum eshte se ajo perdor barna depresioni por dhe i ndalon kur ti teket asaj, babi me dhimbset shumm se ri krejt frike nga ajo, babi kujdeset per ne me shum se ajo.un jam tashme e martuar por po flas per motrat dhe vellain.ben punt e shtepise buken por me 100 fjale e zhurme.theksoj se nuk wshte e moshuar, ka 43 vjetnuk mundem ta konstatoj se cfar eshte problemi te nena jone. si ti ndihmoj un mundohem te ju ri afer me cdo gje, i ndihmoj financiarisht shum, por perkunder kesaj nena ine shum her me ka mare te holla nga kuleta , 200-300€ ose sado kam pas me pak a me shum. skam mund te ia them se del nga vetja bertet e maren vesh krejt sikur ajo me te vertet ska bere gje!!!po bie me depresion me te verte.familja e burit sme duan aspakk, por pse tme duan kur neve nena jone nuk na deshti kurre!nuk edi, jam shum keq e ndjej veten e vetme ne nje familje te plote.nuk di si te veproj me dhimbset babi se eshte shum i urte dhe punon shum motra qe ka 15 vjet ajo smund as me shoqe ne shetitje te shkom as te theras shpqet ne shtepi shkaku nenes se is prish krejt e nuk e lem rehat desha te shprehem ktu se jam shum keq , edhe derisa e shkrova kte syte i kam me lot si cdoher!nuk kam aske me te cilin mund te flas kerkoj ndjeese nese ju kam bezdis

';