Babi me ka rreh saher e kam permen Mamin,Me kan dergu ne jetimore dhe me kan detyru me... | Histori Të Jetës

Babi me ka rreh saher e kam permen Mamin,Me kan dergu ne jetimore dhe me kan detyru me…

Babi me ka rreh saher e kam permen Mamin,Me kan dergu ne jetimore dhe me kan detyru me…-Pershendetje Ju lutem Anonym.Jam nje vajz 17 Vjeqare jetoj ne Zvicer, Kur Isha 2 vjece Prinderit e mi kishin vendos me u nda Mami ishte shum e re 21 vjeqare tash e kam kuptu pse Mami esht largu nga Familja e Babit Psykopata, un jam rrit te babi pa dashjen e Mamit po nuk ka Pas Mami tjter rrug dalje, u rrita me shum Probleme dhe me shum dhun te Babi muj me than se komplett Familja Babit e kan ni problem me dhun vetem Probleme te gjith tuten prej ti ,Isha 5 vjeqe Babi u Martu edhe krijoj Familje, Mami jem deri tash ka vujt shum se gjth tu luftu mem pa nuk esht dorzu kurr dhe ja ka arrit se me ni qytet jetojm , sa Isha e vogel gjthmon Familje babit me kan fol keq per Mamin te ka lan Mami yt te dera veq Kur te kem pa Mami yt per ndryshe Ska desht ti me exsistu me nis mi cek fjalet muni me than pse keta gjin Ton ket uurejte me Pas ndaj mamit Tim pse met Vertet gjin pa ndjenja, sa ish babi pa u Martu me kan shti gjyshen Mami me thirr po si u Martu babi tani me shtinen me thirr grun e Tina, po tash Kur u rrita e kuptova shum gjana, Mami jem esht e lumtur me familjen e vet e Martume dhe I ka dy thmi qe edhe un I du shum, u rrita me shum Probleme gruja babit gjdo her tu e shti babin Mos e le te Nana vet se atje lazdrohet kam vujt per mamin shum ta ceki qe Mami im kurr ni fjal te keqe se ka fol per at Familje vetem me ka than qika jem Kur te rritsh ki me kuptu vet. po tssh halli jem esht kshtu babin e kom muj me than I smut nkry erdh dita qe me rrahu me bani per Spital pse un kishe nuk po e ndegjoj grun e ti jom munu gjthmon me respektu se ashtu me thojke Mami aty jeton me ta mere veten met mjr respekto, me muren policia me qun me ni vend strehim per thmi ku babi nuk ban me dit ku me kan qu un babin tem e du nuk ja du te keqen vetem ma nuk kam forc ne at shpi te Mami me jetu nuk vjen ne shprehje se tutna prej ti Kur u rrita sme lejke me fjet te Mami jem arsyja e ti aty jeton ni mashkull I Huaj (burri Mamit qe esht Njeri ma I mir ne Bot nuk e gjen qiftin e ti me ka Respektu gjthmon) dhe per ket arsyje tutna se esht gjendje qmos me bo nuk du probleme me kshilloni ju lutem qa me bo mamin dhe familjen e mamit gjithmon e kom perkrahjen e tyne po te babi sun kthehna ma jom lodh prej Probleme. Ju kerkoj Falje jam Lind dhe rrit ketu ne zvicerr ndoshta skom mujt mu shpreh siq duhet po Pak a shum ndoshta me kuptoni me shum Respekt e te gjitha tmirat per ju gjith