E dija se esht i fejuar dhe prap e bera nje vajze me te,Tash kam mbet e vetme se ai nuk me lajmerohet me dhe... | Histori Të Jetës

E dija se esht i fejuar dhe prap e bera nje vajze me te,Tash kam mbet e vetme se ai nuk me lajmerohet me dhe…

E dija se esht i fejuar dhe prap e bera nje vajze me te,Tash kam mbet e vetme se ai nuk me lajmerohet me dhe…-Pershendetje kam shum histori te jetes Por nja Po e ceki qe shum po me shkatron para 10 vitesh e kam njoftu baben e fmive te mi dhe ai njoftim nuk ka qen dishka serijoze per mu ne fillim arsye se ai ka qen 9 vite Ma i ri se un pot ai i dashura aq shum qe sa her dojsha mu largu prej ti ai kajke si fmi dhe mu mi dhimke shum kalun mujt dhe un u dashurova ta shum ai ka qen i fejun kosov por e kan feju Families dhe gjat atyve dy vitev nuk ka pas Kontakt Ma ta pas qe i banum 7 muj bashk kisha Nje kontroll tek gjenekologu si gjdo femen kontroll normale 1 here vit ai erdh me mu pa e di Se qfar lajmi do te na jep mjeku e bana kontrolle u ul me bisedu me mjeku dhe me tha qe un duhet me Ba ni fmi Se jam tu shku drejtin te smundjes keqe at her vendosum me Ba ni fmi bashk dashti Zoti naj fali ni qik si yll mas lindjes qiken ata e muren prind e qun kosov dhe e martu me at fejunen e vet un vendosa me nderpre gjdo kontakt me ta dhe e bana per plot 2 muj mas dy mujve erdh te un um tregoj qe ish ndah me grun dhe me tregoj as as me dor prek Se ka dhe ka rejt qe ajo kishe nuk esht kan virgjine nejse ajo histori mori Fund u ndah me gru Po Families ti nuk kan dash kur me kan na dy bashk dhe sod nuk dojn mas lindjes qikes mas 2.5 vjete meta shtatzan pa e dit dhe at her linden Problemt Ma te mdhaja ai nuk dojke me majt un fmin ni her vendosa ta abortoj i kryta krejt regullat e mjeku dhe kur shkova me aportu i rash pishman minutat e fundit dhe nuk Jeka dor ka ajo lindje ai 3 mujt e pas qas ka provu ka pagu njerz 6000€ mem dal per par mem tut per me jek fmi dhe se kum Ba mas 9 mujve shkova spital e kish lajmru shoqja Jem dhe erdh at dit nuk isha per lindje kur mas 4 ditev shkova me lind as nuk i tregova por lindje kisha shum Problem qika ish shum keq dhe un mjeku um tha pa tjeter duhet me lajmru babe e fmis se dyat jeni shum rrezik me jet ata e thirr deri erdh ai me forcen e Allahut gjdo sen shkoj mir ai kur erdh fjala e par e ti sa e bukur qe esht kjo bebe nuk munet me kan e jemja nuk jam un babi saj i thash mjekes te lutna qite jasht Se veq qa pom nervozon Ma shum dhe mjekja e qiti at her nisi prap ni far Kontakti mes nesh tinza tanve vike te na deri para pak kohesh kur mu lajmru ni e afert e ti fb um shkrujti tha vetem du me te vet se qfar lidhje ken ju dy qe 7 vjet lypum nusen per ta na thot popo un martona kur ti gjajm nuse nuk don me dal mu Pa dhe ktu linden prap problemet mes nesh dhe i thash deri sod Plot 10 vjet te kum duru hatri i fmive prej sodit ja un e fmia jo Families tan me mer gru tjeter tash qe 2 muj nuk kem kontakt por ai gjdo sen tem rrjete sociale e percjell nuk Po di as qa me Ba a me prit deri te kthehet hatri i fmive a me vazhdu jeten tem dhe me harru gjdo sen ju lutem vetem mendimin e juv du me dit Pa ofendime ju falemenderoj shum gjithve