Ai folke me tjetren para meje, tani jam ne lidhje me nje djal qe edhe kur del thot "A bon", ai u kthy edhe po... | Histori Të Jetës

A bon

Ai folke me tjetren para meje, tani jam ne lidhje me nje djal qe edhe kur del thot “A bon”, ai u kthy edhe po…

Ai folke me tjetren para meje, tani jam ne lidhje me nje djal qe edhe kur del thot “A bon”, ai u kthy edhe po… – Mirmrama qofse ka mundsi a mundeni me postu ju faliminderit Mirmbrëma ju lutem anonim Kur isha 17 vjeqare fillova nje lidhje me ni djal kaluam disa muj , pastaj me tha qe do vjen tek un sonte të rrim , shkovaa po at nat ne flejtem se bashku , dhe hupa virgjinitetin , e doja shumm dhe isha ne gjendje të bëja gjithqka për të Por mbas ni kohe ja nisi shum ndryshoj , shkonte me plot femna e pasha me syt e mi me tjetren dor per dore Me thoshte qe me jep kohh , un dot ndryshoj kishte qen ne lidhje me nje vajz tjeter me heret ajo zvicrrank me thoshte me jep koh do ndahem se marr ket per grua , i dhash kohh se e dojshaa e pasha me syt e mi me at vajzen dhe apet dalshaa un Por dhe un jetoj jasht . Folke ne telefon me te nersy meje , nuk me thirrte ne telefon as me dal veq kur dojke aj me thojke a po vjen , un shkojsha sepse e dojshaa Dhe Shkuan disa muj keshtu u ndava . Pastaj e takova nje djal dhe fillum te flasim ne fillim si shok. Po mas anej ja nisem me kalu atij i tregova gjithqka per jeten time nuk e genjeva sen , aj me tha te dua kështu si je vërtet ësht nje njeri me aq zemer te paster e ka dit sa kom vujt gjith u mundu mem ba me harru te kalumen . Me kupton per gjdo sen qe 7 muaj jam me ta bashk asnjeher sme thot ndonje fjal te keqe gjithmon mundohet mem ba tlumtur .
Po tash aj ish fr ësht kthy tek un gruja mingjes e ka vlla ata ne shihemii shpesh dhe kjo me v*et kur e takoj apet me thot se ti je e jemja e askujt tjeter , por kur me kujtohet sa vujtjet nshpirt kam pas prej tijj qe mka poshtersu gjithmon e tash kërkon qe un me u martu me u ba gruja e tij .
Dhe pom dhimet tash ky fr kur ne dit met veshtira te jetes ka qen gjithmon pran meje gjdo her tum dhuru lumturi , ësht një djal teper i urt me ndegjon gjithom kut shkon me vet a ban me shku , nuk del asnjeher nga shtepia pam tregu , me thot zdo ta bej asniher zemren tende te vuaj dua qe gjithom fetyra jote te buzqesh . Tash kom ra ne hall spo dii a me lan ktaa per mu ba me ish fr bashk A me vazhduu me ktaa knej kur po menoj tybe se meriton edhe sja vlen me lan kta kaq te sjellshem edhe me u kth prap te ai se injejti eshte sen ska ndryshu… Ju lutem mduhen këshillat e juve
Mfal qe e zgjata kaq shum Naten e Mire.