Vllau e ka pa Burrin tem n'disko me tjetren, ju ka afru i ka thon "Ti knaqu, a motren tem mo ski me pas"! | Histori Të Jetës

Ti knaqu

Vllau e ka pa Burrin tem n’disko me tjetren, ju ka afru i ka thon “Ti knaqu, a motren tem mo ski me pas”!

Vllau e ka pa Burrin tem n’disko me tjetren, ju ka afru i ka thon “Ti knaqu, a motren tem mo ski me pas”! – Mirdita desha edhe un ta shkruja nje leter anonim… Jam nje grua 28 vieq dhe jetoj jasht tani po ka pas ni jet shum te fshtir se shum e re jam martu po qka me bo fati si gjthkujt qe i ndodh jam take me ni djal jasht shkolle u dashrova me te edhe ai ne “mu kishe ” dhe kur perfundova gjimnazin dojsha me shku nfakultet po ai ma bojke mos shko pi familjes se un te qoj mir i besova u fejum gzimi ma i madh i jetes tem me u feju me dikon qe e don po masi u fejum nisen problemet me to nuk mlike me dal me familje nuk mlike me shku te ndoj familjar veq nshpi mthojke rri un nuk e kuptojsha pse po ban kshtu po ai e kish pas mizen nder kapuq as nuk e kom dit me qka merret as qka bon as sen kur po mthirr kunata po mthot qe ka hy burg un desh u tranova pej merzije pa dit kurgjo per to pasha zotin e vertet osht kjo histori 1 vjet e prita deri sa dul prej burgut mas ni viti kur dul u gzova my dok qe gjith bota jemmja osht, edhe ni dit em Morri ai nshpi tvet u dokn shum tmir tsjellshem u o dojsha shum kret familjen e ti pa dit pasojat kur ni dit po ja marr telin edhe peh sho ty fol me femra tjera shkova dhe I thash qka Jon kto foto e shkr**e me femra tjera ma bajke sjan tmiat un na nisa me kajt I thash kto Jan foto tuat qe I keh dergu desh edhe ato ty qaty mka kap mka rre u kon ty lendu doje mem lon mu nfaj em kercenojke thojke mos fol se jeten ka me ta shkatrru ma msheli deren ma mor telin dy dit sma ka qel deren ka shku nfamlje tem ju ka thon qe un spo du me u kthy aty familja jem se kuptojshin ato as nuk e dishin qfar osht po kalon ni vit qeshtu un shum keq tani meta shtatzan pa pelqimin tem e bona ni djal me vujtje em rrike edhe shtatzan e delke me ku*** ka dy dit nuk vike nshpi ju thojsha nones ati pse spo vjen ku osht ma bojke djemt me ni kof uj shperlahen a qikat jo nuk di qka doje me than me kto deri sa e kutptova qe osht ty mtradhtu gjdo dit nona ati ja jepke krahin un me familje nuk folsha nuk dojsha me i shti nprobleme po deri sa vllau jem e ka pah ndisko me femer tu u puth 2 tnates ju ka afru edhe i ka thon ti knaqu ktu a morten tem mo ski me pas bre qen tani ka ardh mka marr edhe jom nda po djalin spo ma jep mo as me e pa qka mendoni ju qysh me ba punen un me pa djali 5 vjet i ka bo ala se kom pa jom merzit shum per to ai u martu me tjeter qashtu prap njejt po ban ty shku neper ku*** qysh mundni men ndimu a keni ndoj ide ju lutem anonim.