Vjehrri na rrahu mu dhe burrin vetem pse ishim te dashurum, e ndikoj burrin qe te me malltretoj deri sa... | Histori Të Jetës

Vjehrri na maltretuu mu dhe burrin vetem pse ishim te dashurum, e ndikoj burrin qe te me malltretoj deri sa…

Vjehrri na maltretuu mu dhe burrin vetem pse ishim te dashurum, e ndikoj burrin qe te me malltretoj deri sa… – prshndetje per ju edhe te gjith ata qe do lexojn ket histori se spo muna tja them askuj ni fjal jam nje vajz 27vjeq shkruj nga fb shokut anonm ju lutem kam vuajtej qysh prej se mka fal zoti qysh e vogl kur isha e vogl baben ekemi pas shum te shtir sna ka prkra asi her si fmi te vet gjithmon na ka rre un ne familje isha si nje djal per gjithqka edhe ne fund babi me rreke sme ka gzu si fmi se mka pas kur u rrita ibona 16 vjet me martoj me zor un nuk dojsha me maltretuu fort edhe me fejoj u ban 3muj me martoj burrin se dojsha shkova te nana poj tregoj tu kajt me tha mos ba za se qfar babe ke spo kam qka te boj nuk bona za erdh baba aty ku kesh e martume boni fjal me familje te burrit familja burrit ekuptun se qfar prindi kam nuk deshtn mem lan me pas ma kontakt me familjn time kur ka kuptu baba mas ni viti martes erdh me mur edhe me nali u ndajta me ta pa problem baba filloj meu sjell keq me mu uban 5muj epruni ni njeri baba mem pa tha sonte vin met pa do mir sbona zo ani ithash aj jukish bo perhajr un sekam dit erdhn ne mbramje mem pa buŕri me familje ju plqeva edhe mua me plqej djali fola me djal ithash se jam kan e martume edhe aj ish kan mir u pajtum edhe u fejum mas 3 mujve erdh burri me familje me nejt vendosi mem mar edhe baba tha shko me ta shkova ata familja burrit shum mir u sjellshin me mu shkova atnat me ta ja fillova nje jet mir mu dok burri me dojke shum un edhe mashum edojsha edhe familjen e ti edojsha vjerrn se lesha sen me bo uban 2jav se u martova me burr pse shkojshim mir vjerri u qu me maltretu buŕrin edhe mu edhe veq bojke gjeste dojke me na lendu veq pse ishim qift i lumtur tani delke na shajke qkasna thojke pse po duhemi shkojke burri pun vjeri ma bajke kuku per ty me kan ke me qu jet vjera ma bojke njejtat fjal kur sisha un aty burrit ithoshin kjo nuk kamet nejt gjith kan pas qef mena nda burri filloj mem rre nasht e durojsha prap u kthesha edojsha e falsha sdojsha meu nda mas 2vitev martes isha te nana burrin ekishin nda familja vet dulem me banes vishin vjerrija eshtishin buŕin gjithqka per mu me rreke pa sen uban 5vite martes fmi skishim mas 5vjet e gjys ma fali zoti ni fmi familja burrit thoshin burrit sa ijoti ky filloj mem rre me shku kazino shum me maltretojke sdisha qka me ba si sdisha ka te shkoj se prkrahje prej familjs skisha mas dy vitev se linda nje vajz ma fali zoti edhe ni djal burri sishte i lumtur thojke un tkam mar ti je kan e martune se un qik kisha mar edhe ma shum problemet mu shtun sa prej burri ashtu edhe prej familjs ti nuk disha qka me bo ni dit me shkrujti ni shok i burrit edhe un ithash lem rahat se jam e martume kam thmi aj smu heke po u sjellke mir me mua edhe fillova me ra dashni me ta para per muajve evrejti burri se aj pom sjellt ju tha kretve edhe thmija sjan te mit ibona be se thmija tut jan edhe su bind u ndajtem mas dy jave me krkoj ju ktheva se gjyna hatri thmive aj filloj edhe ma keq meu sjell pse uktheva edhe vendosa meu nda emora qet djal se edeshta edhe fmin pomi do e mi kqyr ish buŕi me krko tash vetm fmin ti sho jo ikam than se kta eka desht meu largu un ka ngu fjal te huja un niher per iher sen sjam pishman se jam nda me ta me vje inat qe gjithmone kam pas heka ne jete dhe kurr nuk mund te gezoja ne kete jete.. a kam vepru mire apo jo?