Vjehrri filloj me m’nguc dhe me m’prek,jam detyru me hek femijen ne muajin e 6-t se nuk doja me ja mar vetit fytyren… – Histori Të Jetës

Vjehrri filloj me m’nguc dhe me m’prek,jam detyru me hek femijen ne muajin e 6-t se nuk doja me ja mar vetit fytyren…

Vjehrri filloj me m’nguc dhe me m’prek,jam detyru me hek femijen ne muajin e 6-t se nuk doja me ja mar vetit fytyren…-Pershendetje histori te jetes jom nje vajze 23 vjeqare kom qen e martuar 2 vite shkaterimi i marteses time po ashtu edhe i jetes time ka ardhure nga ish vjerri historia ime esht kjo ne moshen ne moshen 17 jom feju me msite I fejuari im ishte 19 vjeqar pas nje viti fejes jom martu gjate fejeses u kon gjith qka mir edhe ne martes jom kon mir me burin pas nje viti martes mbeta shtatzen ate dite kur e kuptuam u kon dita me e lumture per ne te dy I bonem krejta planete edhe emrin ja patem gjete na nuk e dinem qe vjerrin im qe e respektoja si babe do te na shkatronte endrrat dhe jeten kur mbeta shtatezan vjerri filloj ti bente disa gjeste qe asnje baba nuk ja bon djalit tije ai gjate shtatzanis ja nisi mem nguc mem prek folke nonstop per trupin Tim edhe disa here I tregova ish burrin I thash qe nuk po mundem me duru babin ton qeshtut nuk Jon ne rregull qeto fjal e qeto gjeste qka po I bon ai amo prape vazhdova durova per hatere te dashuris qe e kisha per burrin edhe per hater te femijes qe menxi po prisja te behem nene I bona 6 muje shtatezan edhe nuk munda me duru mo sepse vjerri vazhdonte secilen dite edhe me keq i sillke ai menojkw qe kisha shku per dy burra e jo per njo per djalin e ti pra ika prej ships burrit shkova te babi jem e lajmerova burrin qe nuk kthena mo ne qate shpi I thash te dalim dikunde veten me jetu ai nuk pranoj femije nuk kisha mundesi me rrite veten po as nuk doja me e lon ne rruge qe me ma rrite dikush tjetere e abortova gjate kohes qe kisha me bo abortin ju luta Zotite me ma marr shpirtin sepse ate femije e doja me shum se gjith qka tani kon kalu dy vite prej asaje kohe hala nuk po muje me harru qe e humba vajzen time per faje te paftyrsis se vjerrite e vetmeja gje qe doja ne ate kohe ishte vetem mos me marr ftyren time e mbrojta vetem nderin Tim po hala nuk po muje me vazhdu jeten hala nuk po muje me e fitu besimin qe e kom hup ne njerez.Isha e re te tjeret me shkatruan jeten me mbushen vetem me urrejtje shpresoj qe askush mos me pas fatin qe e kisha une.As armikun tem mos e pafsha qka kom perjtu une se ish teper e vshtir me hek fmin prej barkut ne mujin e 6t aj edhe pak e ka pas kohen me lind e me ardh ne ket bote po nuk mujsha per faj te vjehrrit tem atij ja ktheft Zoti qysh e ka zemren qashtu i ardhshin punt se per mu ma ai njeri nuk egziston.Kurr se kisha dit qe ka ksi njerz kaq te posther e kaq te kqi ne zemren e tynev,nuk kisha besu qe ka ni njeri ne bote qe mundet me ja bo evladit te vet atahen qka ja boni vjehrri jem djalit te vet po ja qe paska e njeri po u sprovojka me shum mnyra ne ket jet.Shpresoj qe nashta sju lodha shum e faleminderit qe e keni lexu historin tem ju lutna postone anonim.