Ja kam bere disa foto dhe keshtu e detyroja te dilte me mua,Ajo ka qen femer pa sherr dhe shume mire,une e shfrytezoja dhe i merja parat… – Histori Të Jetës

Ja kam bere disa foto dhe keshtu e detyroja te dilte me mua,Ajo ka qen femer pa sherr dhe shume mire,une e shfrytezoja dhe i merja parat…

Ja kam bere disa foto dhe keshtu e detyroja te dilte me mua,Ajo ka qen femer pa sherr dhe shume mire,une e shfrytezoja dhe i merja parat…-Dua te mbetem anonim Pershendetje per shkake te ofendimev qe beni sdo te shkruaj kush jam dhe me ke jam dashuru .. Jam nje djal 33 vjeq dhe e dashuroj nje 29 vjeqare qe 5 vite thon qe pasioni dhe dashuria kalojn me koh por per mua vetem po shtohet Ne veren e vitit 2013 e njoftova at femer me nje dasme ajo ma lypi ndihm nje qels aty filloj gjithqka tentova shum deri sa ja mbusha mendjen per nje kafe por aty bera gabimin e jetes ajo pranoj thjesht nje kafe por jo me shum dhe une u magjepsa nga bukuria dhe aroma e saj dhe i kerkova te shkojm ne motel ajo spranoj une ja bera disa foto fillova ta kercnoj dhe me ne fund e bera timen por ajo me nuk donte mem pa me sy pastaj prap fillova me kercnime i kisha ber foto edhe ne motel ajo ishte met vertet femer e pa djallzuar dhe nga friga pranoj edhe 2 her te dilte me mua pastaj nuk donte me ofroi para vetem nuk donte mardhenje pastaj e kuptova qe ishte e pasur dhe vazhdova duke i kerku para vazhdimisht deri sa nje dit u dashurova aq shum me te sa do e shisja shtepin vetem ta kisha ne shtepi se e kuptova qe ajo ishte met vertet e mir edhe familja ime e pan dhe u befasun sa e bukur ishte por ajo sme dashuroj asnjeher dhe me ne fund vendosi sma kishte friken u largua perfundimisht nga te kqijat qe i bera e shoh enderr gjdo nat smund ta harroj e di qe ajo i lexon historit ne kte faqe shpreesoj te me fal nje dit ajo e din se e kam dashuru shum dhe nese edhe ajo e ndjen te me kthehet do bej gjithqka per te ajo ishte femra e vetmve qe me beri si te qmendur harrova gjithqka do ta dua deri ne vdekje sot dua vetem zemra saj te me fal dhe ta din se gjdo dit ja shoh fotografit dhe qaj nuk e kuptova qfar femre kisha ne dur kisha mundsi tjera ta beja per vete por une zgjodha me te keqen me fal ylli im me fal ti je pengu i jetes time une do te jetoj per met pa vetem dhe nje her ata syt e tu te bukur dhe fytyren e embel dhe ato buzt me arom dreze qe i kishe gjithmon me lot ne sy per ty dashuria ime,e di qe keni me sha e keni me ofendu ne mnyrat me te keqija por un tash ma jam pendu teper dhe ketu kam shkrujt me ju thon djemve mos gaboni me bo gabime qe un i kam be se perndryshe do te ju ktheeht shum fish