Vjehrra ime ne muajn e 8 te shtatzanies m'ka than "Shko heke femiun, edhe ndanu"! | Histori Të Jetës
Shko heke femiun

Vjehrra ime ne muajn e 8 te shtatzanies m’ka than “Shko heke femiun, edhe ndanu”!

Vjehrra ime ne muajn e 8 te shtatzanies m’ka than “Shko heke femiun, edhe ndanu”! – Pershendetje Historia esht e nje shoqes por po shkruaj nga Messengjeri im, ju lutem qe ta postoni sa me shpejt Anonym ju lutem. Jame nje Nene e Re, e Martuar qe 15 Vite, 15 Vite Te Zeza qe i kame perjetuar te Ish burri Ime dhe Familia e Ti, Vjehrra Ime ka qen ajo qe me ka than Ne Muajn e 8 te Shtatzanies “Shko heke Femiun, edhe ndanu” por nuk e kame pranuar ndarjen, Femiu ne at Muaj esht Taman Bebe, Ket Gje as nje Nen smundet ta bej. Ndarjen se pranova shkaku i dashuries qe kisha ende per at Person, mu duk jeta me mire dulum nga Kosova ne Europ i linda edhe 2 femi ketu Problemet ardhshin veq tu u ba me teper e me keq, deri kur vendosa qe ne vitin e kaluar te ndahem me ket Person, me at person per te cilin kam qen ne Gjendje gjithqka me ba. Ky u kan aj Person qe e ka pas jeten Vetum me Rrena, Rrahje, Dredhina, Tradhtija – Gjdo Gje te keqe ndaj Meje. I cili me ka Tradhtu por ne te njejten Koh edhe me MALLTRETOJKE FIZIKISHT (PSE PO FLAS). i cili dalke nga shtepia mua me linte me 3 femi pa Buke pa asnje Cent afer Vetes. Fal shoqeve te mia qe ju falemnderona me kan marr ne shitore dhe me kan Ble Harxh me paret e tyre. Kshtu me shkuan shume Vite te Zeza. Tash po bahen 1 Vite qe jam e ndar e jetoj vetem me femit e mi, Perkujdesjen e Femive e kemi pergjyst por ne shumicen e kohes jane femija tek un. Ky Saher qe te shkojn femija te babi i tyre i shtin ndaj meje, fol keq per mua, Me ofendon ne menyra te ndryshme. Femijet e mi jane larguar shume prej meje, shkaku i qe ja ka mush kryt me fjal qe sjane te verteta. Jame mundu qe ta marr perkujdesjen e femive vet, por sma lejoj ligji ketu. Tash kame filluar kontakt me nje Person, por nuk jeton ne shtetib ku jetoj une, pyetja ime per juve esht pa asnje ofendim ju lutem se motivacioni i jetes tem esht per momentin 0 spo di ka me ja majt, shteti na ka afru edhe nje mundesi edhe nje shanc per femit qe ne qofse kemi perseri me babin e tyre mosmarrveshje me naj marr femien, a do te ishte me mire qe te ja la babait te tyre e te martohem apo te ju rri femive afer edhe pse femija mi me shume bajn mas babit te vet me kundershtojn nenstop, edhe pse shume jame munduar per keta femi, zemra mu digj, ju lutem per keshilla siq kishit vepruar ju ne ket rastin tim (ishalla Allahu askend se provon keshtu si mua). Shume Faleminderit .