fbpx

Vjehrra ime i ka vetullat tatu dhe 3 bira ne nje vesh, une e kam qu ne rr.s aty ku e ka vendin, duhet me mbyll gojen nese du me hanger buke...

Vjehrra ime i ka vetullat tatu dhe 3 bira ne nje vesh, une e kam qu ne rr.s aty ku e ka vendin, duhet me mbyll gojen nese du me hanger buke…


Vjehrra ime i ka vetullat tatu dhe 3 bira ne nje vesh, une e kam qu ne rr.s aty ku e ka vendin, duhet me mbyll gojen nese du me hanger buke…-Anonim ju lutem,Pershendetje.Deshta edhe une ta ndaj me ju historin teme me vjeherr.Kso lloj vjehrrash ka me hanger lopt ne Kosov se po lexoj qdo dit histori po ktu ne Kumanove ku jetojme ne skam par kurr hiq. ket karakter te grujes sun e ban kerkush.Asht ni grua qe fol teper, goja bre si ndalet e tann naten me telefon ndor rrin qut dikun 7 Facebook a I ka me emra te ndrishem e kur e vesum pse I qel thot pi Harroj pasvordat, ta merr mendja krejt punt e dinjase I din, fol per fen Islame ju jep mend tjerve a vet frizuren n’kup te qilles e hip kur del jasht, vetllat tatu I ka, ka 3 bira me nje vesh me 3 votha, asi qe ban qka ti vie mundsi a me fjal paraqitet ma e meqmja e me I kshillu tjert e para, cigaren ta han se jo veq me pi, ramazanin nuk e ngjinon se thot me dhem lukthi.Nejse un si e kam shtie kamen ne at shpi ajo mka kshir shtremt I ka thanen djalit vet skoka per ti, kit nusen tjeter qe e kemi shum ma e mir se kjo asht po djali se ka ngu, u martum, banem edhe fmi, ajo nonstop na ka livdu kunaten qeter tu than ajo na respekton ajo ma e mir etj etj.. djalit vet ja qitke ligat prej goje per kunat e ja gerrditke nusen e vet.Un e pash sa o dakiki e qova n’rrot sames ja kallxova miiir ku e ka vendin u tranu ja nisii tu bertit ti than djalit vet lshoe kit rr**pi se shkas pom ban.Djali ra ne ndikim edhe ke tum lan mue thmin rrugve.kshirni njerz shka ashttt gjendjee me ba nji person I prishtt ni familje o ngjendje me prish per bo**en e vet un i qova ku e kan vendin po tash kta vllaznit hala sjan ndam e kjo ish qu djalit qeter pa marrveshje tanen tu i than nones ti qkadush merr prej pasunis se gruja jote po na respekton (se I tutet ktij djalit Qeter se ki pin e i trenon, I teret,)e neve tash tu na ba padrejtsi per inati.Burri jem sahere e ka respektua e ka ngu edhe ja ngulen mas shpines th*ken po skan me pshtu leht sa po menojn si kimja prej te linit jo.Po djali ktine I ka fajet se nuk a burr po fmi.Ai nonen e vet e ndigjon me 37 vjet, u martu flen deri n’gjisë dites, duhet me shku me qu ka 10 here me lut qu, as nuk punon, kushtet si gru smi plotson po familjarisht janen shum menemadh nuk pranajn kritika un duhet me mbill gojen nese du me hanger buk te ta.Vjehrra jem i ka ba djemt dembela ju ka thanen nuset duhen me punu per juve.E nuset me mujten koc e likur i len ska gjinah as dhimt.Si ka msu djemt e saj qe duhet grujen me majt po ju ka thanen grate duhen me ju majten juve e si rezulltat kemi probleme.JU LUTEM POSTONE