Vjehrra e shtike burrin me më rrah pse un nuk po i bej femij , Mora burrin dola ne banes tjeter dhe aty kisha probleme me burrin tim sepse...! | Histori Të Jetës
Vjehrra e shtike burrin me më rrah pse un nuk po i bej femij , Mora burrin dola ne banes tjeter dhe aty kisha probleme me burrin tim sepse

Vjehrra e shtike burrin me më maltretu pse un nuk po i bej femij , Mora burrin dola ne banes tjeter dhe aty kisha probleme me burrin tim sepse…!

Vjehrra e shtike burrin me më maltretu pse un nuk po i bej femij , Mora burrin dola ne banes tjeter dhe aty kisha probleme me burrin tim sepse – Mirmbrama deshta qe ta tregoj edhe un historin time dhe te me jepni nje keshill jam nje vajz 22 vjeqare dhe ne moshen 19 vjeqare u njoftuova me nje djal dhe vendosem qe shpejt e shpejt te fejohemi e pas 1 viti te martohemi mirpo aj djali ne fillim me ka tregu qe ska shpi ska kurgjo dhe qe e ka nje familje te keqe mirpo un pranova se e doja shum se ishte i sinqert me mua kur u martuam jetonim me te familjes se te tij motra dhe nena e ti nuk mdonin aspak se sipas tyre un lypsha gjithqka qe kisha pas te prindrit e mi e atje jo mbas 1 muj e gjys martes na larguan prej shpis dhe erdhem te prindrit e mi jetuam edhe ktu njo 6 muj mbas atyre mujve vendosem me shku apet tet familjes se tij se gjdo her na thirrshin kishe nuk te bejm qka te kemi bere mipro e njejta gje mbas 1 jave e shtinen burrin qe te me maltretuin kishe un po shkoj em tjeter kon dhe un vendosa me u nda u ndajta per krejt mirpo mbas sdisa jave apet folshem se e dojshem njeri tjetrin mirpo prinderit e mi nuk u pajtuan me at qe deshta un dhe me than qkat bejesh e ben per veti dhe un vendosa me u bo bashk dhe dulum me nje banes ne veti punojshem gjdo gje shkojke mir qat here mu doke sikur jam duke e shijuar muajin e mjaltit por burri vendosii me dal jasht dhe e zun e shtinen ne burg nejti njo 2 muj un apet te nena ime nejta edhe aj kur erdh gjdo sen qe e kem ne e kem prej familjes tem tash aj gjdo her ma ben mu ti ke ra un jom prish me familje prej se qe jom bo me ty em shkon gjdo gje ne te keq ti je shkaktare por tash kem probleme shpesh nje dit me tha qe 3 vite bashk sje kon ne gjendje nje femi me ma bo e un i thash a me ke qu naj here ner mjek ti a je interesu jo se kom prit prej ti tash kom shum probleme me to dhe te familjes me thojn ndaju se prej ti nuk ki kurgjo gjithmon e jet ki me hek me te aj kurr shpi ska mu bo un e du shum ama shum po ma tepron shpesh here qka kishit bo ju ne vendin tim a ishit nda a kishin vazhdu me te ju lutem nuk di as qysh kom mujt mu shpreh qaq qe jam ne hall… ju lutem anonim Vjehrra e shtike burrin me më maltretu pse un nuk po i bej femij , Mora burrin dola ne banes tjeter dhe aty kisha probleme me burrin tim sepse