Vjehrra bon shume magji, kunati dhe Ajo kan shti cmos te Burri per mu tash m'ka largu prej shpis e fmijen i ka... | Histori Të Jetës

bon magji

Vjehrra bon shume magji, kunati dhe Ajo kan shti cmos te Burri per mu tash m’ka largu prej shpis e fmijen i ka…

Vjehrra bon shume magji, kunati dhe Ajo kan shti cmos te Burri per mu tash m’ka largu prej shpis e fmijen i ka… – Prsh te gjithe fansave dhe ju stafit te ksaj faqe. Un jom nje nen 24 vjeqare i kam dy fmi kurse kunati kaqen shkaktar i ndarjes me burrin tim edhe vjerra. Un ne shtepin time kam qen me burr e me vjerri edhe dy fmi i kam, kurse kunati i dam shtepi tvet. Une kam punu e kam respektu burrin tim jom kujdes por prindit e burrit por kunati diqka edhe vjerra ma murren inati mu shum. Un asgje te keqe sju kum ba i kam respektu shum. Po problemi kaqen fmja kunatit ardhshin shpin time mirreshin fmit qa kisha shpi ma bojshin lam shtepin time pom vjen keq mu shpreh po kam hall shum te madh. Ardhin edhe novoja kqija me bojshin shpi edhe ikshin kur ardhke burri im prej punes mrreke mu po kunati im i shtike fmit e vet me bo ksi gjera. Po un ja lash zotit. Kur nje dit burrin tim kunati edhe vjerra e kishin shti qmos por mua edhe vjerra ime bon magji shum keq bon. E ftofi burrin nga un shum. Un asgje kurr askujt si kam bo. Nje dit me maltretui burri shum dhe me perzuri prej shpis erdh babai im me murr mu me fmi. Un jetoj te prindit me dy fmi, kurse nje dit burri im pom shenon viber pom thot fmit me mu si ki i ke me tjeter kond un i thash un pi babes tem sti kam pru kta. A kam drejt me hi ne shpi te burrit un tasht mi marr fmit me hi shpi me ju than tej ta boj grupin e gjakit fmive nese dalin fmija qe jon tut un qet shpi ka me ta morr ah nese dalin fmija qejon tjeter kujt un jap prgjigjje. Ju lutem motra vllezer nje kshill e du prej juve jom ne hall shum. Un skam kunor me burrin tim i kam dy fmi me to. Aj po me thot nese vjen shpi ta thirri policin ju tham jekma prej shpis a kam drejt me shku me hi mi marr fmit po nese i thirr policin un i kam deshmit tel qemka shkru qes jon fmija mi un tej ta boj grupin e gjakut nuk dal prej shpis. Qfar mendimi mkishi dhen. Jom keq shumm nuk di si tja boj nuk rrihet gjithmon te familja!