Vjedhja pare te famijes time per me ja jap atij, jom kan shume e lidhur me Babin por tash kur e kuptoi... | Histori Të Jetës

vjedhja

Vjedhja pare te famijes time per me ja jap atij, jom kan shume e lidhur me Babin por tash kur e kuptoi…

Vjedhja pare te famijes time per me ja jap atij, jom kan shume e lidhur me Babin por tash kur e kuptoi… – Te lutem mund ta postoni sonte kete historin. Anonime te lutem shume, jam 1 vajz 18 vjeqe edhe jam njoftu me 1 qun permes internetii ne fb edhe jemii lidhur shume me njeri tjetrin edhe aii mu duk qe ishte shum djal i mir por disa dit ndryshoj dhe un e pyta se qfar ka dhe me tha qe e kam 1 problem edhe un me shpres qe muj ti ndihmu ju luta te me tregon ti ndihmoj sa do pak, ma beri qe e ka 1 problem edhe i duhen disa para edhe un sa kisha te mijat ja dhash me tha se do ti kthen shume shpejt, ja dhash por ai me genjente se esht ne rrezik per jete do ta lendusin disa njerz i duhshin para por nuk e prisnin deri sa ti bente dhe un i ndihmova me qka gjete ne shtepi ishe 1 shum goxha e madhe, por ai vazhdonte te me genjente qdo ditt nuk me pytke ku i mar parat as asgje po nuk e di zoti ma berii vetem ti ndihmoj, me gjithqka i ndihmova familjen time e vjedha vetem ti ndihmoj atij, se me premtonte qe do mi kthen me 1 dat te caktume kalonte data perseri 1 dat tjeter thoshte, deri sa me u lodha dhe une dhe shkova ne polici i tregova policia i treguan familjes time ata u zhgenjyn shume sidomos babi se kam qen shum shum e lidhur me tee jan zhgenjy ai nuk me flet me nuk me beson as 1 fjal nuk ma flet, ndersa me familjen e atij qunit jemi ne gjyq por ende skemi dal ne gjyq dhe ai nuk e pranon duke thene qe nuk ja kam marr me zor me deshir mi ka dhen e genjshtrat qe mi ka ber nuk i duken asgje, une mendoja ose te ikja nga shtepija sme nevoitet asgje kur nuk e kam babin por familja(mami motra vellai) ime gjithmon me thon ti je me e rendsishme se gjith ato para qe i ke mar dhe qe do vije koha qe do harrohen te gjitha keto dhe do jetojm te lumtur por un nuk kam vullnet te jetoj me ndihmoni te lutem dhe mos ofendoni.