U sakrifikova nuk u martova, se krejt kerkonin ta lija femijen per tu martuar me ta por asnjehere... | Histori Të Jetës

Sakrifikova jeten

U sakrifikova nuk u martova, se krejt kerkonin ta lija femijen per tu martuar me ta por asnjehere…

U sakrifikova nuk u martova, se krejt kerkonin ta lija femijen per tu martuar me ta por asnjehere… – Ju lutem postoni anonime nuk jam me adres te vertet, un jam 40 vjeqare jam e ndar me 1 femij ish burri me malltretonte me rrifte nuk punonte rrinte udhve shkonte me femra te tjera dhe u ndam un femijen e mora me vete nuk do e braktisja kurr nga dita qe u ndam kurr nuk u interesu per femijen nuk e takon nuk e kerkon nuk i intereson a esht gjall un e kam rritur vet e kam shkolluar kam sakrifikuar gjithqka nuk u martova sepse shumica e ofertave per martes kerkoni ta lija femijen nuk me pranonin me femij disa te tjera per jasht Shtetit un nuk mund ta merja vajzen jasht sepse ish burri nuk e lejonte pa pelqimin e tij nuk mundesha skisha te drejt dhe keshtu iken vitet shpejt kur u ndava ne fillim te familja me priten mir me von kur filluan te kalonin vitet dhe nuk po martohesha filluan problemet me shanin me ofendonin me keqtrajtonin me nenqmonin me rrifnin un punoja non stop si sherbetore nuset e vllezerve prisnin prej meje mua prindet me jepnin para sa per te mbijetuar por ato para mi nxirrnin nga hundet duke me then qdo dit ne te mbajm ne te ushqejm sguxoja te thoja gjys fjale kur zemroheshin me thonin ste japim para do te lem pa buk, ne vitet e para nuk me linin te punoja sepse mentaliteti do folnin njerzit me von kur kaluan vitet sme merte askush ne pun se kerkojn vajza te reja per te terhequr vemendjen e klienteve edhe kur ju thoja jam e ndar sme mernin ne pun ska dit mos te lotoj ne familjen ton gjithmon ka pasur konflikte zenka probleme ziren perlahen mes veti shahen ofendohen por kohet e fundit kemi problem shum te madh mami po na shkatrron te gjithve ziret me vellezerit e mi me motrat me babin na mallkon i ka shti me u perla mes veti sdi a i kan bo magji a e kan nga vetja jemi ne hall te madh tash e kam rritur femijen dhe zgjidhja me e mir per mua esht te gjej nje person te mir te martohem te krijoj familje ta dua te jem e lumtur nuk pranoj te martohem me 1 burr vetem per interes kurr kan tetuar tme martojn me burra pleq per interes vetem se ka letra un skam pranuar un dua ta dashuroj burrin vitet qe mkan mbet te jem e lumtur pres ndonje sygjerim nga ju flm.