fbpx

Vellau nuk i fol mamit por shkon i blen lule vjehrres t’vet, kunata po poston foto dhe na po xhelozojm…


Vellau nuk i fol mamit por shkon i blen lule vjehrres t’vet, kunata po poston foto dhe na po xhelozojm… – Pershendetje Motra e Vllezer e kam ni Hall ndoshta e keni naj Kshillim…..me falni ndoshta nuk muj mu shpreh mir ne gjuhen shqipe se jam e lindne e rritur ne Suedi po sadopak po munohna…. jemi 2 Motra e 2 Vllezer e kemi pas ni Jet shum te mir sna ka mungu asgje Prind jan mundu me naj Plotsu te gjitha deshirat tash qe 4 vjet gjithqka ka ndryshuar ne Familjen ton Vllau i madh e gjeti bashkshorten para 4 ishte ai 23 nuk kem te pajtimit nuk ishte ajo per to e para 3 vjet ma e madhe e martume ka qen me 1 thmi sicilli prind kish reagu ashtu ne fillim….fjalt e vllaut ishin masi u perfol qe esht me at bashk une si moter e pyta me tha joo kjo femen osht sod per neser fjalt e mia kan qen me femna shiptare ska sod per neser ki kujdes…. nuk shkuan 4 jav ai doli nga shpija e tha mamit po shkoj te ni shok per Weekend e ma su kthy shkoj te ajo qe ne fillim vetem fjal te kqia fliste…. i shkrujke mami bir qa u bo hajdeni te shpija joo se ju keni than sma doni grun kshtu qee gru e thirrke po si prind qee ju kall zemra i duft mu pajtu dikur me fatin edhe ju tha mami hajde bire ne shpi ta njoftom e pruni ne shpi mas 3 mujve ajo.Zoja shtatzan te paren dit qee erdh ne shpin.ton ju tha.prindve ndaq tranohnu ndaq jo neve ska kush qe na ndan jam kjo qe jam e as nuk ju tha as kush ne at moment ndonje sen per me mar ajo at guzim nersy ashtu me fol po e shkurtoj pak se kjo nuk mer fund kurr…..na ka bo 100 dallavere tu rrejt tu i shti Familjen nemes veti nuk.e di skisha pa kurr ksi lloj femre 36 vjet i bana jam nan e 4 thmi nuk jam e re qe mos mi kuptu senet vllau jem.tash sdon me naj pa syt neve qe 2 vjet e gjys skem Kontakt shpis qe u rrit ju thot krejtve shpi e shejtanit esht ….qe prind paten ardh ne perfundim mi than vllaut qee ti.deren 24h ore qel e ki bir ata mos na bi nshpi se jemi lodh nuk ka Dialog me.at gru ….. ne at moment ska lan gja ftyr toke pa ju than prindve tmi ne tel ka ardh te dera me sulmi baben edhe nanen tem nuk e harroj at nat kurr ne jeten time gruja tina poston shum lloj sene ne fb pe nerve provokim si ja dhuron vllau jem nanes saj per 8 Mars Lule e shum provokime tjera prind e mi vujn shum sidomos Baba jem e ka lshu krejt tregomni chance kan pas 100 mu permirsu po se kan majt Chancin vetem fjal e paten ardh ne perdundim me kput kontaktin po kush ka bre evlad me gjujt kan mu bo edhe 10 vjet aj sdon me ni per kerkon hiq a kini ju naj lloj kshillimi.

';