Une pranova Ai edhe kunor me bo me tjeter kon veq per letra, se dojsha me pas ni ardhme ma t'mire me te por... | Histori Të Jetës

pranova

Une pranova Ai edhe kunor me bo me tjeter kon veq per letra, se dojsha me pas ni ardhme ma t’mire me te por…

Une pranova Ai edhe kunor me bo me tjeter kon veq per letra, se dojsha me pas ni ardhme ma t’mire me te por… – Ju lutem anonim. Kam nevoj per mendimin tuaj, jom nje vajz 19 vjeqare para 1 viti jom njoftu me nje djal ne shkoll aj ishte ne nje paralele me mu filluam te flisnim aj vendosi te shkonte ne franc per te kerkuar azil dhe shkoj ne filluam te flisnim me njeri tjetrin non stop. Dhe filluam te donim njoni tjetrin dhe aj me thoshte qe e ka per seriozisht me mu me njoftoj me familje te vet dhe un vendosa me prit ata deri te kthehet prap ne kosov ose te bon diqka per letra un pranova aj edhe kunor me bo me tjeter kon per letra vetem ja doja t miren ati sepse un e doja shum gjithqka per mu ish veq ajj dhe ashtu duke pritur u bo 1 vjet mas 1 vjeti aj vendosi qe te kthehet ne kosov ne e donim shum njoni tjetrin edhe aj me donte shum filluam te benim plane per fejes per martes kur erdh aj na filluam te dilnim bashk kalonim aq bukur pran njeri tjetrit harronim gjithqka kur ishum bashk jena kan shum ni qift perfekt shum jena pershtat me njoni tjetrin mirpo aj filloj te ndryshoj me fliste fjal te ftohta un e ndjesha qe pom largon prej vetit kur ni dit me tha qe smunum me kon bashkk se un nuk t meritoj ty nuk muj me ta plotsu as ni deshir se un jom i ri nuk muj met majt ty e as ne kriju familje n kto rrethana un prap pranova me kan me to edhe pse nuk kishte pasuri sepse un e doja shum me plot zemren mirpo aj u largu u zhduk qe dy muj jena nda kurgjo ma sdi per to as sem ka shkru as sum ka thirr , un tash e kom ni shanc tjeter me u feju me dikon qe ma kan gjet familja po spo muj me nxjerr ata prej zemre po pres hala mu kthy smuj me kan me tjeter kon kur ata e du me krejt zemer edhe pse aj nashta sum don nashta mka harru krejt.