Une nuk i le asgje mangut atij, dhe kam vendos qe nese edhe nje here me godet do te ndahem nga Ai se... | Histori Të Jetës
asgje mangut

Une nuk i le asgje mangut atij, dhe kam vendos qe nese edhe nje here me godet do te ndahem nga Ai se…

Une nuk i le asgje mangut atij, dhe kam vendos qe nese edhe nje here me godet do te ndahem nga Ai se… – Hey arsyja qe po ju shkruaj eshte se edhe un dua te ndaj mendimin me fanasat e kesaj faqeje normal per keshill! Lidhja ime eshte 1 vjeqarshe un dhe i dashuri im jemi njoh ne nje ditelindje! I dashuri im eshte jetim nga dy palet per shkak aksidenti familja e Tij kishte nderruar jet e per ket arsyje ate e ka rritur gjyshja! Kam qe 5 muaj qe bashkjetoj me te dhe ate qka kam kuptuar eshte se ai eshte nevrik reagon ne menyr impulsive me krenari te madhe e nje dite i thash qe e kaluara po te mundon dhe un ste kam asnje faj! Ai u acarua dhe me goditi! Te njejten gje ben dhe pas nje jave! Athere un e dua dhe me don po flas me mire ne pika te shkurtra ai nxitohet shum nevrikoset nuk ka kontrroll nuk eshte i llogjikshem mendon si ne kohen e vjeter qe burri eshte burr dhe qa te thot ai do behet! Lidhja ime eshte private , fakt qe un skam me ke te shprehem per ket qeshtje andaj dua nje mendim! Te them te drejten dhe un ja ndjek pak si lej gje mangut Por un kam vendosur qe Nese edhe nje her me godet edhe me shan sdo e mendoj kurr te jem me te pavarsisht se i kam betuar vetes qe do ja bej jeten te Lumtur Duke i dhuruar familjen qe i ka munguar meqe eshte i vetem! Dhe pse me ka goditur kam shum ndjenja per te saqe do isha e gatshme vet te vdisja e ai te jetoj! Vetem nuk i jap dot zgjidhje ketij problemi sja kam iden e veprimit qka duhet te bej! Nena motra Femra Po gjithashtu dhe ju vellezer qa keni per te shtuar! A dhe diqka skeni pse shani se funja funit ne nje jet kena te gjith do vdesim po te pakten ta gezojme jeten me njeriun e duhur dhe Pa marr ne Qaf asnje krijese! Ju Faleminderit ! Zoti ju bekofte te gjithve. Anonim te Lutem!