Une jom Ajo qe kom than ja kthej doren Burrit, ja kom kthy doren kur ka dasht me dal ne 12 te nates! | Histori Të Jetës

sa her

Une jom Ajo qe kom than ja kthej doren Burrit, ja kom kthy doren kur ka dasht me dal ne 12 te nates!

Une jom Ajo qe kom than ja kthej doren Burrit, ja kom kthy doren kur ka dasht me dal ne 12 te nates! – Pershendetje. Ju qe keni komentu ju qe nuk keni aspak moral qe nuk u msut kurr me kuptu veq me nenqmu. Un jom ajo gruja qe kom than ja kthej doren burrit . Un deri me sod jom munu edhe ko mu munu qdo her me kthy burrin me kan mir me mu se e du teper edhe mnyra qysh u largu aj prej meje un jom tu gjelozu per deri sa ni femen osht larg familjes i ka lan te gjitha per ni burr e tani aj si te bon ni thmi me ndryshu mos met respektu mos met prek kurr me dor sit vjen prej pune veq ne telefon me nejt nermal qe gruja dyshon e ja kontrollon telefonin edhe tjetra un deri tash nuk e kom gjet me as ni qik tu fol se nese e kisha gjet kish mar fund gjithqka un e kom gjet vetem tu jav kqyr fotot femnav un lypa ndim prej juve o shqiptar te pa kuptushum e un ja kom kthy doren se kur ka dasht me dal ne 12 te nates e me na lan vet un qat her ja kom mshel deren e aj me ka maltretu qat her ja kom kthy doren se kom pas arsyje se kom dasht me majt burrin ngat qikes tem e ngat veti se ma mir osht ni burr me qu kohen ngat familjes te vet se sa mas shoqnis ju qe keni than pe rreka burrin nuk kom aq fuqi sa me rre ni mashkull e ju njerz te pa ftyr spo du ofendime prej juve e dashta ni kshill e dhe tjetra mos hupni koh tu i ofendu njerzt nese muni me ju ndimu ndihmonju nese jo mos ofendoni faleminderit shum motra e vllazni