Une ja bona letrat burrit me ardh ne gurbet, tani ai ka lidhje me polake e me tulifare... | Histori Të Jetës

Une ja bona letrat burrit me ardh ne gurbet, tani ai ka lidhje me polake e me tulifare…

Une ja bona letrat burrit me ardh ne gurbet, tani ai ka lidhje me polake e me tulifare… – Pershendetje! Jeni nje faqe qe une personalisht e pelqej dhe e percjelli shum. Faleminderit qe egzistoni. Po ju shkuj prej facebookut te shoqes , ju kisha lut anonim te mbes. Histori jem fillon para 12 vjete ,e takova burrin qe e deshta mas shumti ne botë , jam 37 vjeqare , jetojm jasht vendit dhe burrit ja rregullova letrat sepse une kam lind edhe jam rrit jasht kshtu qe ai kur erdh ktu une ja kam rregullu te gjitha dokumentat. 3 vjet e para gjithqka ka shku mir mes neve, burrin punojke shum po edhe me mu e qikat u mirr shum edhe u kujdes gjithmone per neve. Murr pun larg qytetit qe ne jetojm dhe prej asaj kohes aj ndryshoj shum. Vike ne shpi vetem vikendeve, e kuptova pas nje kohe se burrim ish hi nje lidhje me nje polake. Dhe e vendos me ju nda, por shkaku i qikave qe e lypshin baben e vet se smujta me ba ball, durova. Ai nuk pranojke as se si qe ka ose ka pas lidhje edhe pse ja kam pa sms e foto ne telefon por ather i mbylla syte dhe vazhdova. U kthy prej ati qyteti me la shtatzan per mos me ju nda, me erdh ne jet djali qe u gezova pa mas edhe ai u gezu . E fmin i don shum po ndaj meje shum i ftoft. Tash 3 vjet e fundit prap kam marr vesh se eshte nje lidhje tjeter, me ka than kojshikja se po vjen nje femer kur un isha ne pushime, e thirrsha ne viber e shtisha me mi qit krejt dhomat ne kamer , telefoni sma lejke kurr me prek,u smuva prej gjelozis, si besojsha kurgje, per qdo nat u perlajshmi , tash eshte ne burg qe 3 muj e edhe nje vit e ka per sherrin e do dokumentave te punes , se edhe ne pun ka ba dallavere.un qaq shum jam lodh sa qe sa her po thirr prej burgut,un po ja lypi mu nda? A po boj keq? Fmija sidomos qikat spo dojn me u nda, me kputen shpirtin. Po une spo mundem ma me vazdu me nje burr qe veq rren.ju lutem ma jepni nje kshill . Ju pershendes.