Une isha virgjine dhe mendoja "Pse ky nuk po kerkon me pas mardhanie me mu", nje dite zbulova qe... | Histori Të Jetës

isha virgjine

Une isha virgjine dhe mendoja “Pse ky nuk po kerkon me pas mardhanie me mu”, nje dite zbulova qe…

Une isha virgjine dhe mendoja “Pse ky nuk po kerkon me pas mardhanie me mu”, nje dite zbulova qe… – Te lutem anonim . Un jam nje vajze 19 vjece. Ne vit te par un qe nuk besoj te dashuria me shikim te pare ajo me ndodhi. U njoha me X u dashuruam marrezisht ishim ne nje klas rrim gjith diten bashk familja e tij e dinte shkoja te shpija atij gati cdo dit kishte nje familje te mrekullushme mamaja e tij me donte jasht mase dhe motrat e tij me kishin si moter. Ishte musliman dhe un katolike babi vet e pengonte pak kjo qe por ja mbushi mendjen. Ishin ditet e mia me te bukura pran tij me kerkoj per fejes por i thash jemi te rinj kemi koh. Po kishte dicka qe un nuk doja ta kishim as un as ai. Ishte shum xheloz madje dhe me ka maltretuur nuk me linte te dilja fare vetem shkoll shpi. U mrz shum nga kjo gje. Nuk me kerkonte qe te kryenim marredhenie pasi e dinte qe nuk isha gati. Por dhe dyshoja te kjo qe nje dit isha me te te shpija atij dhe i erdh nje sms ne fillim nuk donte te ma jepte telin po ja mora dhe e lexova ishte dashnorja e tij. Mu shemb bota mu errsu vendi. I thash nuk e prisja nga ti. Atij i dolen lot doja te ikja por nuk me la me perqafonte fort duke me kerkuar falje. E lash ashtu duke folur dhe dola me lendup si e cmendur neper rrug. Arrita ta falja u ktheva me te. Ai perseri e perseriti e perfundimisht e lash pas dy viteve qe isha me te. Pasi filloj dhe landet narkotike me i perdor u be si i cmendur me vinte te shpija me ndalte ne rrug ne shkoll. I thash kurr me me mua jo. Pas nje viti ndarje fliste me nje goc dhe familja e saj e mori vesht dhe i than o do e marresh per nuse o do te qojm per boten tjeter. Njs u fejua me te tani ben nje vit ai para pak ditesh ra ne burg por doli shpejt ajo esht ndare me te madje ajo e dinte qe e doja dhe donte ta linte me koh por se di cfare e shtynte njs. Sot ai esht i lir dhe vazhdon te me kerkoj. Un e dua nuk di cfare te bej ju lutem nje mendim pa ofendime.