U paraqit kinse shoqe e mire, e beri dredhin pas shpine dhe e beri punen qe shteti te mi mer vajzat tash ka... | Histori Të Jetës
shteti te mi mer

U paraqit kinse shoqe e mire, e beri dredhin pas shpine dhe e beri punen qe shteti te mi mer vajzat tash ka…

U paraqit kinse shoqe e mire, e beri dredhin pas shpine dhe e beri punen qe shteti te mi mer vajzat tash ka… – Pershendetje histori te jetes faqe shume e qelluar dhe faleminderit qe po na japni mundsin me u shpreh lirshem. Edhe une dua tju shkruaj nje histori timen nuk di sji tja filloj dhe qfar te tregoj sepse me dhemb shpirti per jeten time se me ndodhem pon njeri i gjalle po u provojke me shume ngjarje te flliqka qe spo kishe qka me boo. Mua nje Maqedone ma ka shkatrru jeten une Jam in Femen jetoj qysh pej vitit 2000 ne Gjermani kur erdha Te Burri i bera 2 vajza dhe mas 3 vitesh u ndava pej burri ,vajzat e vogela dhe me takuan mu burrit ju heken Drejtat ,por aj deri diten e sodit Kurr as aj as Familja tij sjon interesu qe egzistojn vajzat. Ok Pra erdha me nje qytet shum larg pej tij dhe u shoqerova me nje Gru Maqedone shum gru e mire para Syve ,por mas shpines time ajo ma ka shkatrru jeten une nuk e kam dit qe ajo i urren shqiptart vetem e di qe ne Gjermani dhe ne Qerdhen e Femive edhe ne shkoll shum Probleme Brutale kam pas .behet fjala kejt Ajo Maqedonka qe ka fol keq per mu sepse veq pse Jam un shqiptare .vajzat ME mi Murr shteti i dergon ME nje Famile Gjermane qe 5 vite. vajzat kurr nuk ikam rre nen me e kujdeshme e me e mir Se un Ska pas .vajzat e mija jetojn larg nga un 200 klm .kantkin ma lan vetem 3 vite pastaj mä ndalun Pa kurfar arsye .behet fjal Se per Kontakt nje Gjermane e semur Ku ajo i urren femna treja dhe munohet mejav shkatrru jeten .ku in e njoftova 1 shok Te ish Burrit säj dhe shoqe ne saj Te ngusht menje Grup Ne Fcb Ku jan gjith njerz qe kan kesi problemi Te Femijve. Burrin e saj vetem ekam pas shok ne Fcb kurr skam fol mete por ajo mendoj se um Jam lidh ME to dhe mka lajmru ne Jugedamt ika rrejt Se ME nje ajo mu mir dhe un kam Problem psiqike qe tema ndalonin kontaktin . Shoqja saj mä e Gushta mi tregoj ne Fcb nje dit gjithat dhe ME Tha Se eka prish shoqerin mete pergjithmon sepse ajo eshte nje njeri i keq pa Shpirt por nuk e di se si mundi qe ta ndaj nenen prejfemijeve pse e beri asgje si pata borxh asgji nuki bera si mundi ti ndaj dy vajza te vogla por kushh mund te kujdeset me mire se une kush mund ti doj femijet e mij me shume se une. Tassh nuk mund te ha nukmund te pi nuk mund te flekur e di qe femijet e mij si kam afer kisha probleme te bollshme pse me ndodhi kshtu edhe me femijet emij, i lutem Zotit qe tmi kthej dhe ajo te mer denimin e merituar. Faleminderit te dashur lexus dhe ju faqe e mrekullushme .