U dashurova ne nje genjeshtar, ai me genjeu se ishte beqar por e postoj ne Instagram foton e vajzes "Urime qika babit"... | Histori Të Jetës

U dashurova ne nje genjeshtar, ai me genjeu se ishte beqar por e postoj ne Instagram foton e vajzes “Urime qika babit”…

U dashurova ne nje genjeshtar, ai me genjeu se ishte beqar por e postoj ne Instagram foton e vajzes “Urime qika babit”… – Pershndetj lexoj shum histori sa qe thojsha nuk jan te verteta po ja qe erdh koha te shenoj edhe une historin time jam ni vajz mbi moshen 30 ni mik i im me propzoj te lidhem me nje djal te Rahovecit dhe per qudi tha nuk e njoh shum se tash jemi taku ne Gjermoni po tha pom duket shum njeri mir ok thash jepja numrin tim folum dhe vazhdum deri ne gusht 2018 kur erdh ne ks po nuk dulum ne takim hiq me genjeu tha kam nane sumut po dergoj ne Shqipri oke besova se kam pas humbje te mdha ne familje kur me tha kam smut i thash ok pres deri vit ri si mergimtart si vin po me telfon gjith tuj fol sa net pa gjum ishin tuj fol vit ri erdh dhe dulum dy her pik kafe dhe unjoftum live dulum edhe thash une si je intresun per mu kam familje do me vendos mi nuk don ti fat tani une temin ok ban dalum njoftohum me familje ok kur pas dy dite e lam mu taku tha kam prap nane smut nuk muj jam djal hastret duhet te kujdesm ok prap tuj besu se ceka ma lart se kam pas humbje familjar me kan vdekur prej kanceri edhe kam besu shkoj janari tuj fol edhe shkurt marsi ashtu shkun ne prill filloj ti nderpres bisedat ni dit ja dergova ni sms thash qfar u be ma dergoj nje vidja une tha te du ti edhe tha mos harra kurr nuk kam met harru pas 2 dit thirr i thash qfar esht ajo bisedt kurr skam met harru qashtu tha mendoj une thash jo me met kujtime po thash a mendon mu ba bashk tha po ok me nuk thirri kurr une thirr dergo sms hiq u lodha duke dergu e tuj thirr sms fundit ka qen shpresoj te lajmrohesh per mir nuk u ben as 2 ore plota hina instagram po sho e ka qit store urime qika babit 14 morra guximin te shenoj prap i thash nuk po dhimet vetja pse me ke lendu po dhimet gruja jote se edhe ajo esht femer e me kan po qojka jet e dhimen fmija tu qfar babe paskan te pa ftyr dhe ni fillim mu duke melaqe e dole dreq kto ja shenova ni vit ma hupi kohen kot po jam krenar qe nuk jam pre e ti po gjith i kam than pa Familje nuk vendosi kurgj e sot ni pik loti nuk e derdhi nuk ja vlen per njerz till po lutna zotit te me takoj me njerz si jam vet nuk mendoj per askend keq bej dua shum te zoti ishalla ai dergon mira qysh me ka lendu mu ja ktheft zoti ati kjo histori zgjati ni vit muajn e shejt te ramazanit 2019 u ndam kjo esht jeta