U bene dy vite qe Gruaja me rrinte larg, ne fund kuptova se kish nje lidhje tjeter, bota mu shemb jeta ime mori... | Histori Të Jetës

rrinte larg

U bene dy vite qe Gruaja me rrinte larg, ne fund kuptova se kish nje lidhje tjeter, bota mu shemb jeta ime mori…

U bene dy vite qe Gruaja me rrinte larg, ne fund kuptova se kish nje lidhje tjeter, bota mu shemb jeta ime mori… – Dua te ndaj dhe un historin time! Anonim ju lutem Un jam rritur jetim dhe me shume jasht vendit para 8 vjetesh me njohen me ish gruan ne fillim e donim njeri tjetrin kushtu ndoshta me dukej mua beme dhe dy engjej djem qe i dua shum me pas 4 vite martes ajo ndryshoi ne cdo gje nk kishte me dashurin e fillimit megjithese un ja plotesoja cdo gje per mua ishte obligim te bej te lumtur gruan dhe fmijet mirpo ajo ndryshoi shum dhe un fillova te dyshoj u bene gati dy vite qe me rrinte larg dhe un doja te gjeja arsyen por nk po e gjija ne fund kuptova se kish nje lidhje tjeter bota mu shemb nese derisa e gjeta me fakte jeta ime kish marr fund E ndava ate dhe ka dy vjet qe ajo hakmerret duke me ndaluar fmijet per ti takuar megjithese kam shkuar ne polici por ktu sta ven mendjen se thon ajo esht jasht jam shum keq nga kjo gjendje! Nga ana tjeter un e fala ate qe te pakten te kisha fmijet afer por ajo ngaqe ka kerkuar azil jasht nk u kthye dhe sme tregon ku ndodhet! Nga ana tjeter kam dicka kto dy vjet qe jam ndar kam fol me femra por me asnje skam ber lidhje sepse shum prej tyre qe kam fol me kan dal se ishin te martuara por un e urrej tradhetin dhe ato kerkonin lidhje qe un as nk me shkon ne mend qe dikush tjeter te vuaj per shkakun tim shera shera meqe ti lexoj kom cfar te bej me kto lloj femrash vertet dua te gjej dike qe te bej jeten time? Anonim ju lutem!