Tek sa po shkruanim me dergoj nje foto te nje Vajze tjeter, e kishte derguar gabim por beri kinse… – Histori Të Jetës

Tek sa po shkruanim

Tek sa po shkruanim me dergoj nje foto te nje Vajze tjeter, e kishte derguar gabim por beri kinse…

Tek sa po shkruanim me dergoj nje foto te nje Vajze tjeter, e kishte derguar gabim por beri kinse… – Pershendetje jam nje vajz 22 vjecare deshta qe te ndaj historin time me ju dhe te dii cfar te bej, ne moshen 20 vjecare u njoha me nje djal un nuk kisha lejuar qe askush ne jeten time te me merte virgjerin, por fatkeqsisht mua me ndodhi ky tmer me premtime te medha te djalit u mashtrova si cdo vajz, zgjati lidhja 1 vjet e disa muaj por ne nje dit te eret zbulova se djali esht i fejuar se ka lidhje me nje vajz gati 8 vite te them te drejten as vet se di si shpetova ate dit e gjall per mua qe nje bomb lajmi, gjithsesi ne u ndam ky vazhdoj me kte vajzen 1 muaj dhe pastaj mu rikthye mua perseri e po me thoshte se me do mua por un se besoja sepse trathtia esht dicka qe nuk falet, pastaj me bindi perseri vazhdova ky me siguroj se ska te bej ma me at vajzen, un besova vazhdova u ben gati 2 muaj dhe kur zbulova ky perseri me ate o Zot vdiqa per te 2ten radh un nuk e tradhtova kurr ishte aty ne zemren time, dhe vendosa te ndahem dhe po thoja me vete qe kshu e ka shkruajtur zoti , por aii nuk me linte te qett aii vazhdonte te insistonte se nuk do i shkruajj me asaj vajzes, jo nk pranova per momentin vazhdoja jeten time dhe ky vazhdonte te me thoshte se ska lidhje me te cte beja e doja plus dhe me kishte marur virgjerin time, beri cfar beri perseri ma mori mendjen ok vazhduam, nje nat i hap fb e ati qe nuk e di as vet si mu hap smaj mend sepse ai nuk me dha psw e fbs vetem te instagramit, dhe kshu pash perseri qe aii i kishte fol perseri asaj vajze plus dhe me 3 goca tjera kur erdhi puna te diskutonim ai perdori maltretim tek un, ai perdorte maltretim sa her qe ishte fajtorr, ai me shkatroj jeten time dhe un vazhdimisht e falja para 4 ditesh tek se po shkruanim me dergoj nje foto te nje vajze e kishte derguar gabim por beri gjasme po me pyeste mua kush esht por un e kuptova se ku qendron halli, te dashur njerez si i thoni kesaj historie ai me tradheton sa her te doj ndersa un vazhdoj ta besoj e besoj sepse me betohet aq shum sa qe sdi cte them, ju lutem me keshilloni cte bej un me kte hall dhe me jeten time falemnderit shum.