Tash 33 vjece e kuptova qe m'ka tradhtu Burri kur jom kon 19 vjecare, m'ka hy ne mendje mu nda se... | Histori Të Jetës

33 vjece

Tash 33 vjece e kuptova qe m’ka tradhtu Burri kur jom kon 19 vjecare, m’ka hy ne mendje mu nda se…

Tash 33 vjece e kuptova qe m’ka tradhtu Burri kur jom kon 19 vjecare, m’ka hy ne mendje mu nda se… – Te nderuar komentues te kesaj faqe kam nje hall shum te madh sa qe jam ne prag te ndarjes nga burri. Po filloj historin jam nje grua 33 vjeqe e martuar qe 11 vite dhe kam 2 femij 9 vjeq edhe 7 vjeq. Jeten flm prej se jam martu e kam shum te mir respektivisht normale. Ku qendron problemi kam filluar lidhjen me burrin tem si 19 vjeqare e ai 20 vjeqar. Ne fillim te lidhjes kishim disa mosmarveshje sepse dilte shum ne mbramje me shok e te gjith me thonin se eshte nje avanturist, po mua ne at koh sme bejshin pershtypje fjalet e askujt edhe pse me thonin se e kan par me tjera nuk me interesonte aspak se e dojsha shum. Nejse pas ni kohe u fejuam u martuam dhe me kemi pas nje jet me harmoni sepse burri im qe nga martesa ndryshoi krejtesisht. Nuk i interesojshin me shoket as daljet u lidh pas meje me shpirt dikur edhe pas femijeve nuk i interesonte asgje vetem puna e harmonia.Po ku asht tash problemi un mes nje personi degjova se burri im kur paskemi qen duke kaluar me paska tradhetuar me 2a3 femra tjera qe kur degjova u shtanga e tera. Shkova ne shtepi e ja fillova ta marr ne pytje per te gjitha dhe i pranoi se eshte e vertete po ajo eshte e kaluar dhe mua nuk duhet tme interesoj edhe pse ne at koh kemi qen ne lidhje. Prej qasaj dite e qe 3 muaj asht zbeh lidhja jon qdo gje per te me eshte zbehur dhe vetem bej fjal e problem qe nuk mundem ta shoh me sy, edhe pse qe nga martesa e deri tash eshte njeri i persosur per familje po qajo ndjen me ben ta mendoj vetem ndarjen.Te nderuar komentues te kesaj faqe ju lutem shum per keshilla si kishit vepruar ju ne kete rast se jam teper keq besomni gjdo minut i mbaj mend te tradhetia dhe i bej burrit shum presion.Te gjith atyre qe komentojn i falenderoj nga zemra.