Spo kam ku me shku se nuk e kisha duru burrin,ai me tradheton,vjehrra me nenqmon vazhdimisht... | Histori Të Jetës

Spo kam ku me shku se nuk e kisha duru burrin,ai me tradheton,vjehrra me nenqmon vazhdimisht…

Spo kam ku me shku se nuk e kisha duru burrin,ai me tradheton,vjehrra me nenqmon vazhdimisht…-Pershendejte per te gjith qe jan ket faqe edhe un dua te shpre hallin tim i cili me lendu qdo dit e ma shumm jam nje grua 30 vjeqare burrin tim e njoha 17 vite kur kisha kaluan vite u fejum u martum me ishte qdo gje mir e donim njeri tjetrit ishe njeri par qe takova 3 ditet e marteses ishin shumm bukur Zoti na fali nje engjull qe isha ma e lumttra nbot tek familja e burrit do me donin do sme donin vjerra dhe kunata qe kam ne shpi sme donin po gjith ja kam ba respektin kurr jam kan si nje thmi qe qka ti thush me ba p0 kot edhe sot jan njet nuk te konsiderojn si antare e familjes kam marr ofendime nenqmime prej vjerres kunates po i perballojsha me jepke forc burri me thojke do dalim nshpi ton ok sbaja za po gjithqka ndryshoj kur mbeta shtazan ndyten femij burri nisi te ndryshoj su interesoje per mua as qe dike qe egzitoj un skaluan shumm zbulova qe kishte dashnore mu shemb toka se besoja syve kur ja lecoja sms gjith at pasuri burri hargjoj mas saj dhe sipas sms qe loxoja kuptova qe ajo e dike qe esht i martun po si pengojke e zbulova kush esht ajo thirra familjen e saj i tregova gjithqka ajo pohojke ja dergova sms i thash gjithqka po prap pohojke si burri si ajo ika tek prind,sdoja ta shija me sy nuk beri perpjekje te vinte tek ne sepse ish shendrru krejt nje person tjeter sa nuk e njihja ma prindit me than qe do tme banin se me kan vajz edhe pse jan te varfur ika sprovu Zoti me smundje e gjithqka por femijet nuk ti mbaj kan baben e vet un sun jetoj pa femijet u ktheve tek burri se me thirri me bente be qe sdo perseritet me se do jetojm te lumtur un e disha we sdo jemi kurr te lumtur se zemra qe thehet nuk esht ma njejt nisi disa muj te ndryshonte me me.merrte me tmir me blinte gjera u kujdeske per thmin hala po prap mas sdisa mujve kuptova qe prap fol me te aty deshta tja marr jetes veten se u lodha nga vujtja nga lotet qdo nat p0r shikoja thmin e nuk munda te bej dot un skam shpres per asgje skam fuqi te kujdesem per femijet mka humb qdo vullnet edhe pse jam kan nje person shumm i dashen shumm e qet qdo min i kam nejt gati me gjithqka burrit asgje si ka mungu ashtu i kam nejt gati edhe familjes tina a ka njeri qe te sho me lot ne sy e qe nuk i dhimbet me sa her me shikojke duke kajt me thojke je tranu se tana tmirat iki qfar e mire kur burri te tradhton kur ske respekt nuk me duhet shpia lluks as pasuria kur skam lumturi deshta nje mendim sa do pak mem kshillu e di qe do thoni pse e ke leju pse sje nda po kur ske ku shkon nuk.me dhimbset jeta ime po e femijve tmi tek prindit skam ku shkoj ata mesi fitojn per buk tvetin te dal te punoj ska kush mi kqyr femijet kam frik se mi marrin femijet ngaqe skam si ti mbaj un dua te largohem nga ky moster po se di si qdo dit po shkatrrohem sa e pa drejt kjo jet dikush nven bukes han lot dit e nat dikush kanqet e nuk ja nin per dhimbjen qe e shkakton aj ju lutem mos me ofendoni se boll.jam.e lendume vetem.me kshilloni si tja baj se nuk muj te shikoj ate vjen ne shpi sikur mos ket ndodhur asgje po e ka pa qe nuk kam perkrahje askund ndaj sillet si doj vet flm Allahu ju rujt