I dashuri eshte ne lidhje me nje grua qe i ka dy femij,Ju femrat qe po nderhyni ne qifte,Zoti ju... | Histori Të Jetës

I dashuri eshte ne lidhje me nje grua qe i ka dy femij,Ju femrat qe po nderhyni ne qifte,Zoti ju…

I dashuri eshte ne lidhje me nje grua qe i ka dy femij,Ju femrat qe po nderhyni ne qifte,Zoti ju…-Anonim ju lutem.Pershendetje stafi Histori te jetes dhe te gjith fansave te kesaj faqe.Spo di as nga tja filloj tregimin tim, jam shum ne hall.Jam nje vajz 24 vjecare dhe jam ne lidhje me nje djal qe me shum se dy vite.Kuptohemi shum mir me njeri tjetrin. Te dy familjet e dine per lidhjen tone dhe kalojm mir bashk.Edhe pse si cdo lidhje tjeter kemi pas edhe ne disa veshtiresi dhe pengesa, por se bashku kemi tejkalu cdo gje.Duhemi teper shum (se paku ashtu mendoja deri sot).Une e dua me gjith shpirt. Beje gjithqka per te. Jam ne gjendje edhe shpirtin tja jap nese eshte nevoja.Kam mendu qe edhe ai me do njesoj si une, por tashme kam fillu te dyshoj ne dashurin e tij.Para nje kohe ja kam gjet nje sms ne tel nga nje femer tjeter (me puthje ne fund te sms), edhe ai njesoj ja kish kthy sms me puthje ne fund.Mu duk qe qielli me ra mbi koke kur e pash ate sms. Kur e pyeta se kush eshte ajo dhe pse te shkruan asilloj sms, thoshte: eshte e njofshme, e kam si shoqe, dhe ai sms ishte vetem shoqerisht dhe ska asnje kuptim tjeter. U mundua te me pajtoj dhe me kerkoj falje. Me tha se nuk me ka tardhtu kurr dhe as qe me tradhon sepse me do vetem mua.Qka te beja, ta prishi lidhjen tone per shkak te nje sms? E doja dhe ja fala edhe pse smunda ta harroj kurr. Kam pas besim verberisht ne te, por prej atij momenti gjithmon me dyshime per te jam.Pas nje kohe me tha qe e kishte nderpre kontaktin krejt me ate femer, dhe te them te drejten jam qetesu pak, u gezova. Vazhduam prap dhe cdo gje ishte ne rregull. Isha femra me e lumtur ne bote pran atij mashkulli dhe ai cdo her me tregon se sa i lumtur eshte qe eshte me mua dhe qe me do pafund (jo vetem me fjal, por edhe me vepra me tregonte).Jemi duke u pergatit edhe per fejes qe po mendojm ta realizojm se shpejti.Por tani kuptova ne nje menyre qe akoma qenka ne kontakt me ate femer. Nuk di qfare te them, jam pa koment.Jam ftof prej tij, nuk po mund as ta shikoj ne sy e as ti flas si duhet duke e dite se ai kontakton akoma me ate femer.Ai nuk e di qe une e kam kuptu kontaktin me te. Spo mund ti them asgje, fakte skam per kete gje, edhe po ti them ai sdo te pranoj dhe do te gjenjte ndonje arsye qe te mos ndahna une prej tij.Une e di qe i dashuri im nuk e do ate femer per tu martu me te, sepse ajo eshte nene e dy femijeve dhe eshte e ndar nga burri.Por nuk e di pse eshte akoma ne kontakt me te.Juve femrave qe po hyni ne mes te nje qifti Zoti ju ktheft qysh eshte me se keqti.Tani jam edhe ne dyshim , a te fejohem apo jo? Nese ja fal gabimin kam frike se do te vazhdoj edhe me tutje keshtu, edhe pse e dua nuk po mund te duroj dhimbjen kur e di qka po me ben.Po te me doje ashtu si thoshte, nuk do te vepronte keshtu.Jam shum ne hall. Kaq pak kohe para fejses e zbuolova kete gje. Nuk me kishte shkuar mendja kurr qe nje dit do te vinim ne kete situate. Kam nevoje per mendimet e juaja te sinqerta.Faleminderit per mirekuptimin tuaj.Cdo te mire per te gjith.