Spo di a e kam obligim me kqyr motren e Burrit a jo, se Ajo osht e smut e po m'duhet me e lan djalin per te se... | Histori Të Jetës

obligim

Spo di a e kam obligim me kqyr motren e Burrit a jo, se Ajo osht e smut e po m’duhet me e lan djalin per te se…

Spo di a e kam obligim me kqyr motren e Burrit a jo, se Ajo osht e smut e po m’duhet me e lan djalin per te se… – Prsh ju lutem anonim jam ka shkruaj prej fb e ni shoqes edhe une e kam ni hall dhe kisha dasht ndonje keshill nga ju jam ni grue 31 vjeqare dhe kam nje problem une para 5 viteve u njoftova me burrin tim dhe gjithqka ishte ne rregull mnas nje kohe te shkurt filloj edhe lidhja jon ishte gjithqka ne rregull dhe vendosum te njoftomi me familje. Familjet tona ishin te pajtimit dhe nje jav para fejeses shkova ne shpi te burrit te njoftohem me ta ma mir. Aty ishin vjehrria vllau i burrit me thmi edhe nje moter e kish te smut nga epilepsia. Ajo koshte 40 vjet dhe pamartuar dhe ni minut nuk ban ajo te rri vetem pa qendruar ndonje person me te. Mas pitem kafe me tha vjehrra nese don me u kan me djal temin qiken ki me ma kshyr! Nuk i thash pergjigjje se me erdh papritmas, nejse une edhe burri kemi te dyt punen dhe firmen ne nje qytet tjeter dhe mbas marteses u vendosem me nje banes tash mas 5 viteve na fali zoti nje engjull qe qmos bejm per djalin ton. Me burrin kuptomi shum mir jam shum e knaqur me to edhe kemi nje gjuh te perbashkt qe nganjeher tham si ne enderr. Problemi esht se une e kam firmen dhe punoj shum gjithashtu edhe burri dhe kemi nje orar qe une mbasdite e ai paradite ta kshyrum djalin dhe menzi po ja dalim. Problemi esht se vjehrra me thirr nonstop ne tel dhe me thot ta la punen e te vjen qika e saj te une me kshyr une, se ajo ma spo munet tash qka te bej une ti la te gjitha per qka kam punu qe sa vite e kam kry fk per me kshyr motren e burrit. Harrova me than se ajo esht shum nervoz dhe sdi nganjeher as qka flet dhe nuk mund as nje hap ta besh pa to se me u smu lendohet ju lutem qka me ba se vjehrres sun po i tham sen me burrin tim kur vjen tema thot valla spo di. Se nuk ka faj ky se e din qe nuk esht leht se e ka moter po du me dit a e kam per obligim me i lan te gjitha per to e me kshyr tan jeten apo qka me ba ju lutem ndonje kshill serioze flm!