Sme ka met tjeter zgjidhje veq me i shku te dera e mi thon"Ski qare pa me mar", kom mbet rrugeve se virgjerin ma ka mar dhe... | Histori Të Jetës

Sme ka met tjeter zgjidhje veq me i shku te dera e mi thon”Ski qare pa me mar”, kom mbet rrugeve se virgjerin ma ka mar dhe…

Sme ka met tjeter zgjidhje veq me i shku te dera e mi thon”Ski qare pa me mar”, kom mbet rrugeve se virgjerin ma ka mar dhe…-Pershendetje deshta me nda historin time dhe un me juve shpresoj qe keni mem ndimuu sado pak jom njo 22vjeqar kam qen lidhje me nje djal 2vite nfilim u sjellke shum mir boni me dasht shum u sjellke shum mir me mua deri sa mboni per veti un i thojsha jo see spodu me bo see nuk merr veq ma prish virgjinitetin dhe nuk me merr aj ma prishi virgjinitetin pasi qe ma prishi ndrroj u bo i fshtir janisi mu largu dilke me tjera mi tregojke dhe mu sot kam dal me kta me kta shka me bo un dojsha me u tranu veq kajsha ushtriva nspital pa vedije sdisa dit prej merzije kur dola prejj spitali e thira ma boni nuk mintereson per ty as falje sum ka kerku per krejt kto shka mi ka bo mbllokoj krejt rrejtet nuk dojke mo me vazhdu me mu nrregull skisha mo shka me bo nuk kisha guxim miju tregu prindrve se nuk kam vlla nuk dojsha me fut babin ne probleme thojsha mos po e mbyt adiqka heshta hatri i prindrve shkova ju tregova familjes tina sta sen nuk veprun ulargu un mbeta tu vujt tu embyt veten per ta mka shtri per toke sska dit qe nuk kaj allahu e denoft zemren ma ka thyy janisen mem lyp me msit jasht poo si dilsha me ta ju tregojsha qe sjom e vigjin nuk pranojshin heka dor mo veq rrisha vujsha ja niss mu kfjell pakk ekuptova qe veq ka shku edhe skthehet mo heka dor mas 7mujve u kthyy prap tash mlutke me dal mshkrujke ton kohen pranova se e dojsha shum vetem i thash ne ni kush qe me dal qare ski pa marr see nuk kemem lon mo kshtu qysh po vuj qa mke bo faj jut spom merrr askush masi dul e boni qefin e iku prap mbllokoj kam dal kam fol me ta ka thon qe ekom gjet tjetr ithash po pse uktheve atkom thon nuk po dalim se veq kthena qysh jom kan kush je ti me lu me mu veq u keshke spom intereson thojke mos mpengo mo ju lutun per hir te allahut tregomni shka me bo ame shku mi mbet te dera dhe mi thon qare ski pa marr masi po lun me mu ame lajmru npolicii ju lutem tregomni shkaa te bojk se spo kam me kon me fol qysh me vepru qa me bo qe me ju hakmarr qa mka bo aj mu nese din dikush si me vepru kit rast shka me bo mem marr aj muu ndimomni ju lutem tregomni shkaa te bojk se spokam me kon me fol qysh me vepru qa me bo qe me ju hakmarr qa mka bo aj mu nese din dikush si me vepru kit rast shka me bo mem marr aj muu ndimomni