Sme ka mbetur fytyre te dal para shokeve,Me thojne se gruaja me dy femij te ka tradhetuar dhe... | Histori Të Jetës

Sme ka mbetur fytyre te dal para shokeve,Me thojne se gruaja me dy femij te ka tradhetuar dhe

Sme ka mbetur fytyre te dal para shokeve,Me thojne se gruaja me dy femij te ka tradhetuar dhe…

Sme ka mbetur fytyre te dal para shokeve,Me thojne se gruaja me dy femij te ka tradhetuar dhe…-Anonim . Ju persh. Jam ni djal 30 vjec e njoftova nje grua me dy femi edhe pse isha beqar.na shkonte mire kontaktonim viber ne cdo kohe sepse ishim larg njeri tjetri me vuri shum kushte ne jete gjitha ja pranova e mesonte familja e vet se ajo jetontw ne europe amo larg familes . Asaj i kishte vdekur burri nga kanceri . Ishte ballafawuar me shum probleme ne jete . I kishte dy djem shum te bukur . Pas disa muajve me thirri . Shkova edhe ne shokim te pare nuk u pelqyem aq shume mirpo biseda qka kishim bere naj trite dashurin edhe me shume . Kalova nje jave ne banese te saj nje dit u zgjua dhe me tha nuk me shkon mua . Ok i mledha gjerat e mia edhe ika me nje shtet tjeter te europes . Femijet aq shpejt u liruan me mua sa qe diten qe po e leshoja banesen qanin me lote jetimi ,aty smuna te duroja dhe ika. Sdon te thot se kur spajyohet nje cift me mir eshte me heret e kuptoj. U betuam se sdo ti cesim fjale njeri tjetrit . Pas tri diyve mu lajmrua dhe mu lut mu kthy prap se e doja edhe me doje . Un ja lypa vetm nje kusht te kontaktoj me prinderit e saj. Nuk me la sepse zdi qka kishtr folur me ta dhe me kishte qit fjal qe si kisha . Nuk u ktheva menjehere kontaktonim prap dhe me thoje se un pa ty smundem ta jetoj jeten dhe femijet u njoftuan me ty dua qe te kem prane. Jo qe me mashtroi po vete jam i rritur jetim e doja qe ta kryej misioni qe kisha nisur per Zot se doja ti rrisja dy femije te huaj me nofken Babi se ashtu e kam zemren dhe si bie prapa fjalen qe e foli . U ktheva na shkonte shume mire gilluam nje jete me shum lumturi . Isha i kenaqur une ajo dhe femijet . Mirpo qka kishte nje gje qe se dija une prinderit e saj nuk kishin dijeni qr un isha tek ajo perveq vllaut te madh qe e perkrahte ate dhe i thoshte se un ta kryej punen me babin e tyre . Pas 3 muajve i kishte treguar miku babit te vet qe une jam ne banes te motra e tij . Ai veq sa nuk ishte qmendur . Edhe babi edhe mami i saj ajo me donte aq forte nuk o ndegjinte ata i thoshte se un jam shum mire dhe dua te jetoj me ket djal . Ata e nencmoni me ahum fjale fyese tw ndyta dhe i thonin asaj qe te largohej nga banesa se ne vim e e largojme me dhune . Kurse ajo me thoshte duke qare nuk dua te humbi ty dua te jemi bashk teri ne vdekje. Erdhi koha e pushimit ajo shkoi ne pushim te familja e saj edhe un te familja ime prej atij momenti zdi qysh ja kane mbushur mendjen asaj dhe me ka bllokuarr ne gjitha rrjetet sociale viber. Jam ne nje pozit shum te veshtire shpyrtrore dhe e kam harriar ate edhe pse isha shum i drejte dhe i sinqerte ne jeten time . Kerkoj nje njeri te sinqerte ne jete veq ne europe se sme ka mbetur fytyre tju dal shokeve te mi perpara se me thojne se nje grua me dy femije te ka trathru ne jete se ne qytetin ku jetoj jam person i njohur dhe me din historine . Ju pershendes stafin e faqes gjith fansat ju deshiroj shendet dhe shum fat ne jete