Ska dite qe nuk zihemi me Burrin bertet si i cmendur me te gjithe me prinderit, motrat, vlezerit jam bere... | Histori Të Jetës

Ska dite

Ska dite qe nuk zihemi me Burrin bertet si i cmendur me te gjithe me prinderit, motrat, vlezerit jam bere…

Ska dite qe nuk zihemi me Burrin bertet si i cmendur me te gjithe me prinderit, motrat, vlezerit jam bere… – Pershendetje te gjithve doja te tr historin time qe me nuk di cfar te bej, Jam e martuar qe 4 vite e kam gjet burrin vet jam martu me dashuri kam menduar qe njeriu kur e do dike nuk i ben probleme ai me ben shum pobleme shyqyr zotit nuk me maltretu apo naj tradhti por kur te vin ai ne shpi e trazon nje shtepi eshte tip nervoz kem femij nuk e duroj dot vetem bertet e ben cfar ti thot koka vet edhe me pas gabim ai nuk e pranon qe 3 vite keshtu ben a e di cfar do te thot te zihemi cdo dit ska dit qe nuk zihemi bertet si me kan i cmendur me te gjith bertit prinderve motrave vellezerve na per te krejt cfar flasim eshte gabim vetem ai eshte i drejt une sdua te shkoj me te askund se me bie marre me dal me burr timin se dhe ne rrug edhe ky gabim me qen i shan tjert une me at dashuri qe e kam pas per at nuk e kam me nuk rrespekton gruan familjen e vet a me i ni shoqerin ose familjart thon ska me te une nuk e kam at ngrohtesi te burrit smundem me i kam then ndaju mos ma shkatrro jeten se vetem nervoz poter sa te duash krejt kojshia e ndegjojn ti ben be qe kem problem te madh por as nje gje cfar flet vjerri ose vjerra e kundershton spo mundem me nuk e dua hic me ka humb ajo dashuri kur jemi martu ska qen keshtu si jan be femijet kan ndrru shum sdi cfar te bej me i them qe ste dua keshtu si je duke be do largohem ndonje dit me fmi nga kjo shtepia smundem me te duroj tash te ri po me von me shkatrron krejt por fillon qan thot sbej me por prap i njejti 15 min para se me shku me pun e zgjoj per ato 15 minita me mir mos me zgju hic se bertet per asnje gje me cmendi a ka naj hoxh diku apo si me vepru flm shum.