S'ka dite qe nuk bej sherr me te dashuren time,ajo po punon kamarjere,kam bo probleme me myshteri qe e ngacmojne,i them leje punen por... | Histori Të Jetës
S'ka dite qe nuk bej sherr me te dashuren time,ajo po punon kamarjere,kam bo probleme me myshteri qe e ngacmojne,i them leje punen por...

S’ka dite qe nuk bej sherr me te dashuren time,ajo po punon kamarjere,kam bo probleme me myshteri qe e ngacmojne,i them leje punen por…

S’ka dite qe nuk bej sherr me te dashuren time,ajo po punon kamarjere,kam bo probleme me myshteri qe e ngacmojne,i them leje punen por…-Pershendetje dako ket grup pash rastesisht ne fillim kur lexova do histori komentet pash qe ka nje adrenalin si me qen ne nje bot tjeter o daku.Un jam nga nje pjes e shqipris o daku e thash te tregoj dhe un nje histori timen robt,jam ne nje lidhje me nje goc tirane por lidhja ne cift mir ka hec ne fillim.Per ket ditlindje me beri supriz nje xhup me do thenje shum te bukura , bukur ka hec deri para ni kohe kur filloj punen daku.Me robt e shpis jam lodh dit ska pa ba sher se sdu at pun me punu si kamariere me nje lokal.S’kam pranu kur robt me punu at pun se kam pas endra tjera plane tjera ne jet e dua daku me robt e shpis e dua jo me llafe po kam vepru robt me vertetu ne dashuri.i them le punen se sdu robi im qe du per jet me punu lokal ka pun tjera nese do me punu per goca sa duash,po kot daku kot esht e nga sheret u lodha bo zgjedhje thash o mu o punen.Ma kthen me robt ma bo sme do e pretekst do me gjet mu nda.O me robt i them dua mo po jo ke ket pun se puna jote po na sjell sheret sho cuna te lagjes e ngacmojn shoh cuna te puna e ngacmojn.Po ngela vetem tu ba shere me gjith e dua po ca me ba daku ,sdi mo nga me ja majt.mo them nuk me do pasi bo zgjedhje punen e pranon ndarjen mu prish e vetem punen mos me lon,po mvje inat se ma fut mu me thot ty do mu nda do budall me mba dhe tu dit se sheret bahen vetem per pun e tu nguc cunat e shere vetem mbeta tu bo si kena nis vetem po ndana bashkona e fillojm mo daku me shere jam lodh me robt e shpis po doja mem thon komente ca me bo o daku e du mo e du po jam lodh mo nga sheret me at me cuna puna saj spo ka qetsi e di se puna saj na sjell sheret e ndarjen po serish prano ndarjen e punen se len qfar dashurie me robt sdi me pranu mu shkatru ose nuk me do e sme ka dashur vetem kjo me vjen mend i bona dy her kusht o un o puna vendos.e shoh serish pun e vazhdon si mos me fol un si mos me qen me vjen keq se e dua mo me robt e kam dashur po smundem mo jam lodh,po pres ndonje mendim ma ndryshe nga ju histori se un sdi mos ca me bo daku ska marveshje po duket as dashuri nuk ka se te kish do ishim nregull.falemderit.