Si pate zemer me thene po te testoj, ti dole me testu vleren time, dashuria me testime nuk me...! | Histori Të Jetës
po te testoj

Si pate zemer me thene po te testoj, ti dole me testu vleren time, dashuria me testime nuk me…!

Si pate zemer me thene po te testoj, ti dole me testu vleren time, dashuria me testime nuk me…! -Pershendet lexus e komentus !! Po ju pershendes gjithve e posaqrisht ty qe tregove veten kush ishe , deri dikun te njofta po jo bash gjithqka se e lujte lojen emir , u bone se u dashurove po paska pas veq loj je msu me u largu kit mnyr me gjet fjal e dallavere te pa verta mos meno qe tkom besu kurr po dashuria pot qorrojka .Ik dhe kurr ma mos u kthe ik dhe sdu me ni emrin ton sa tkam jet ,ik ti qe ke zemer me than pot testoj , ti po e teston vleren tem , testo veten mos ke ma shum gabime .Zot falenderoj qe sma dhe munsin me e taku e me bo kto lojna me mu , Zot ti je ai qe punon drejt , me mushe men edhe mu se dashuria ma humbi edhe menjen . Nuk ja vlen vujtja per dikon qe perveq qe ike dhan dashuri se ke ba mu ni keq kurr ja ke ru ftyren e dashnin ke anulu gjthqka e ke bo shum ke duru shum probleme ,e ne fund ta kthen shpinen ne menyren ma te keqe . Po te mbaroj loja duket se tash ma spo ki qa me genjy u lodhe edhe vet me aktrimin qe bone . Se mohoj qe tkom dashuru shum pa hile , po ma kurr ski me pas ven ne zemren tem ,dashuria e teper qe ta dhash me bani te ult . Kush isha e kush meta tu lendupu e tu bo mas teje . Ai qe ska ndershmeri nuk perballet po largohet ne menyr poshtruse ,ata e bajn njerzit e dobet . Se nuk shymet dashuria pa biseda me largime e blloka . Sa mir qe koha i zbulon tana gjanat e verteta . Sa mir qe najher na punon menja . Ti e kalxove veten sme bane mu keq . Po najher thu a o ky person vertet qe un ekom njoft apaska lu lojen kaq mir a nashta dashuria e madhe sem ka leju met njoft qysh te njoh tashti. Femra koken lart mos lejoni veten me u dashuru gabim , mos vuni binduninse keni me kan ma te lumtura ni ardhme se ka njerz qe te dhajn shum dashni e ti sju beson e qa bon lendupon mas dikuj qe ste jep kurgjo . Pritni se dit e mira vin per secilin , dikush sta din vlefte e dikush vajton met pas . Duje at qe te don , mos bo mas dikuj qe din veq met lendu . Dikuj qe te bon teste ., ska besim . Nuk te duhet ai njeri qe ja ke qit jeten tane para durve e ai hala te bon teste se vet asht aso njeri i pa bes e menon jan gjith ashtu . Jam mir shum e lumtur deri pik te fundin qe e kuptova kush ishe ti , nuk thojn kot e kot qe koha asht ajo qe i zbuloj njerzit qysh jan!! Lamtumir ska ma kthime e mashtrime aty ku nihesh ma mir aty shko po mos harru sa tkom dashuru un eki shtir me gjet dikon qe te don . Stkom dasht per inters as smka interesu pasuria se tona ikam pas po dashnia qe menova qe e gjeta te ti po gabim , gabim qe femnat bohen viktima e dikuj qe lun me ndjenjat e tjetrit . Qe jeni aktor te mir shkoni luni filma aty kini munsin me ba role jo me lu me ndjenjat e ni femne veq pse jeni bind qe ju dashuron. Mos harroni bota rrotullonet ju keni me lyp ni dit ni dashni qe ta ka jep ni femen qe tka dasht pa hile po veq kujtoni qe edhe ajo eshtë dikun qe nashta nuk mun me dasht qysh ju ka dasht ju po ka me gjet meshtetje dashuri qe me kohen ka me than o zot pasna dash dikon qe sme ka dasht kurr po ka lu eme ka hup koh e sot jam ne krahet e dikujna qe po me mush dashni e jet . Kurr mos u merzit qe dikush u largu pej teje me blloka po bahu e lumtur qe di zbulove qe ai ska pas fjal me u ballafaqu me ty e ka zgjedh rrugen me id**jote qe egziston . Rrena manipulime prralla qe ika kriju per me tu arsyetu e fund ka prit ni moment edhe mu qu jerem me ta bo bllok se ska ma shum materjal me u perballu as me rrenat e veta !!!! Kush te don ka 100 rrug me bo biseda me ty kush st don munohet me ni rrugic msheft me ta lshu ni fjal eme ik ,Zot falma se secilin hap qe kom bo ta kom deshmu me foto e pasna hi gjyna me veten se ti se paske vlersu sinqeritetin tem . Flm shum nese e postoni anonim flm faqe q ejepni munsin mu shpreh lirshem !!