Shoqja e klases me ndau nga e dashura,sot jam martu me shoqen por e dua ish te dashuren time... | Histori Të Jetës

Shoqja e klases me ndau nga e dashura,sot jam martu me shoqen por e dua ish te dashuren time…

Shoqja e klases me ndau nga e dashura,sot jam martu me shoqen por e dua ish te dashuren time…-Shpresoj qe sonte do e qitni nfaqe Pershendetje stafi histori te jetes motra dhe vellezrit hera par qe po shkruj qe nje koh shkurt kurr kisha kohe lexoja do komente e juj deshta me nda edhe un ni histori qe emaj shum nvite nzemer jom nje djal 24 vjeqar , historia ime fillon kshtu un jam martu gusht po gjithmon menen e kam te ish dashnia qe e kom dasht me zemer dhe qe mka dasht , po na ndan njerzit e su bonem bashk kemi vujt shum isha shkoll te mesme u dashurova me ni qik shum at qiken fillim ma propozoj femna e djalit migjes. .. bisedojsha me to ama shum qik e bukur e sjellshme e dashme e falke namazin sdi sdi teper emir. Sot ajo 22 vjet i ka shkojsha te rruga shpis sej veq me pa dilke mshike amo kurr nsy nuk mujke mem kqyr kurr jakapsha durt durt I drithshin.e ututke edhe mem perqafu vetem niher e pata perqafu amo ton naten spata fjet tu menu per te chelozojsha si e kqyrshin djem ama su kan e respillume po simptike e lutshin shum mu mvike inati ..po kurr me djem nuk eshisha gjithmon e ndame prej shoqnive shkojke shpi shkoll se e pata percjell shum deri shpin ja pata msu . Ne tnjejjtin shkoll ishum gjdo sekret me te qe kisha e ndajsha me shoqni klases amo shoqnia shoqet mputhshin vetem me xhelozu ata e di qe do budallaqe I kam ba amo ajo eulke kryt. Eshoqnia klases gjithmon folshin keq per te ajo ty sdon anej knej ama zemra mthojke po se kurr najgjest tkeqe se ka pa ba . Manej shoqnia jem kan pashku me fol me to qe un se du kishe e perkeshin shoqnia jem ate. .. mudoke mir po tash jam pishman gjdo sen prej asaj dite ajo me kqyrke keq . Dhe 1shoqe e klases tem A gjithmon e urrejke ate saher qe e shike por shoqnia me largun prej asaj dhe me bashkun me shoqen e klases qe kurr nuk mka pelqy e respektojsha si shoqe klases .. mas disa jave e kuptoj ish dashnia qe jam lidhje me te dhe mka pa bashk me ta dorperdore . Ama un ekqyrsha shum kurr syt sja ndajsha . Po prap tu kalu me shoqen e klases e tu shkru me ata edhe kam dal me ta apet po mtha nigom un tdu nese edhe ti mdon me zemer se ubon shum vite qepo folim ajde shpi fol me babin un ithash jo sisha igatshem se knej me shoqen e klases tu kalu edhe ulargojsha prej ish dashnis ajo mshkrujke vujke sdi mdhimet shum .. 1shoqe tjeter e klases I ka kallxu shoqes dashnis qe na jena rra e i kem nda e kem bo bashk me shoqen e klases se e mdojke edhe ajo,sot u martova me shoqen e klases mas 2jave mkashkru ama ka uru martesen dhe ma ska fb ish martu ish e lumtur . Amo un kam gabu shum qe e kam lendu ishalla ma ban hallall se kena hi gjynah krejt klasa me ta . Po kam qef me pa po edi qe nuk mundem se esht ngurbet vetem keng dashurie mentorit me shoqerojn menja me shkon vetem Te ajo ate qe edoni merreni ne shpi asniher mos lejoni tju ndaj dikush e tmartojn me dike pa dashuri . Me respekt lexuesi i rregullte i faqes tuaj.