Shoqet me thojn pse ke bo femije me burr kur e ke dit qfar nane te cmendur e ka... | Histori Të Jetës

Shoqet me thojn pse ke bo femije me burr kur e ke dit qfar nane te cmendur e ka…

Shoqet me thojn pse ke bo femije me burr kur e ke dit qfar nane te cmendur e ka… – Pershendetje mbrem kom shkrujt histori per vjehrren dhe burrin desha me trg disa qe paskan ofendu. Mas pari un ekom dasht shum Vjehrren amo se qka ubo nuk edi nuk ka shanc ae jam e trent un ose qe kam dashr mu perzi ne shpi tyne me qu kry ama ajo osht pernime njeri negativ edhe jo veq me mu po edhe me kunata ban kshtu amo atynev sguxon fort se ato jan npun e kan interes te to shum her ikam ni tuli fjale per shkak qe skam rrog un ama skam fol po ajo kur na shifke tu kalu mir me burr ja nisi po gjun me kungja un nk ekam dit qe osht aq njeri i keq ama mu apet sma ka ni jam munu me burr ne kan mir. Disa paskan than pse ke bo fmi kur eki dit qfar nane ka un kom vendos me bo se un e kam njoft qfar burri kam amo un tash se lo burrin nfaj emi than burrit lendue nanen jo ate se menoj kurr ama un kam vendos me pas fmi qe burri mu siguru qe un nuk jam tuj kthy fjal po ajo mka bo diqka mka shkru dikun e di sigurt se ikom gjet neper rroba letra flok e pej e kur kam dal ikom trg vjerres i thash qeshtu gjeta ajo mu kap menjher me do fjal qa skam prit un met mir fola amo ajo sod e at dit se di pse u qmend ashtu ska lan fjal pam than ti ishe e keqe sje per djal tem hup dil pej shpie edhe un prap u munojsha me fol mir ama kur ka desht mem ra me dore normal qe un jom bo nrv dhe tani u ardh dhe burri dhe i trg qe deshi mem ra ajo i thojke o bir pot rren kjo kuder un jam qu 5 mengjes me buk e me fshis tana i kan pas tkryme dej jan qu kunatat tjera edhe kurr punen tem se ka pelqy kom nejt zgjut deri 12 nates tu fshi kunatat kan hanger buk hazer e kan shku pun plus fmin naj lejke me ja kshyr qka po menoni ju se osht e veshtir mu nda a. Jo shum e leht osht ajo pun ama un qe kom lind fmi kom mendu qe permisohet e sheh qe jam njeri qe du me kriju familje ama me do njerz osht e kot sillu mir sa dush apet pat bo me lot nuk e len. Edhe diqka beben e kam nis mujin e 3 marteses jo mbrenda 2 mujve. O un muj mu nda ama evladi mshtin ndhe edhe edu burrin vallai pa marr parasysh qe mka bo zullum edi qe sosht njeri i keq Amo dijeni qe sod veq Parja po vlejke ki pare je dikushi ski rrog spot respektojke kerkush qka me bo un skam mujt me hy hale pun fk st kam perfundun ama besoj qe njeri jam dhe un nuk i boj senet mos mem respektu. Flm nese e postoni Anonim ju lutem.