Shkova ne Ch per te jetuar me te, Ajo me Nanen dhe motrat e saje ma shkatruan jeten ! | Histori Të Jetës

Ajo me Nanen

Shkova ne Ch per te jetuar me te, Ajo me Nanen dhe motrat e saje ma shkatruan jeten !

Shkova ne Ch per te jetuar me te, Ajo me Nanen dhe motrat e saje ma shkatruan jeten ! – Pershendetje dua te jem annonim. Ne viti 2016 u njofta me nje vajze un isha ne kosov Edhe ajo kishte ardhur ne pushin Edhe u njoftum filluam bisenden fillova ta dua dua cdo dit e me shum Edhe ajo mu pas disa muajve ajo erdhi apet ne kosove per te me pare mua Edhe ram d’accord per tju treguar famijes i treguam famijes Edhe vendosem te fejomi nr vitin 2017 cdo qe shkoji ne rrregulll deri ne diten e fejese pas 3 jave filluna disa problme te vogla Edhe ajo shkoj be ch mirpo Edhe ai problem kaloi Edhe un nr vitin 2017 erdha ne CH i rregullova letrat te gjitha Edhe erdha por mosi erdha ne ch pas disa jave filluan problmet te shumta mes saje Edhe meje gati cdo dit problme ub punojsha cdo dit cdo dit shkojsha pun i lodhur pa fjetur ajo nuk punojke kam pas shum problme ne filllin te viti 2018 morrra airoplanin Edhe heca kosov se mu pat merzitur jeta pi asja Edhe vendosa per mos u kthyre ne Ch shkova nr kosov pas 1 muje ajo kishet thirrr babin tim po vi kosov Edhe babi im kishte pajtuar Edhe erdhi ajo Edhe I kerkoji Gjith familejes time falje per te gjitha gabimete Edhe pas 2 jave erdhem se bashk ne Ch pas disa jave filluan problemte te shumta edhe shum te mdha por un e dojsha shum shum nuk dojsha tju tregoje famijes time Edhe te saje per ti mbrengosur ata durova deri ne muajin Tetor 2018 Edhe I dhashe fund jetes me at vajzes tash e 8 muje as nuk e kam pare as nuk me ka par po kohet e fundit filloje te mi permenke letra un per letra nuk u fejova me te sepse kam pasur Edhe kam pasuri ne kosov po u fejova sepse e dashta shum Edhe nanen Edhe motrat e saje ma shkatruan jeten sepse ato gjith nje e shtishin per te folur nuk punojk sen cdo dit flejke deri 5 te dites nuk me like kerkun per te shkuar. Gjith kam qen si i burgosur ajo qa te thot po un nuk e durova dot Edhe u ndava preje saje tash jam me i lumtur qe jam ndar nga ajo isha pas dashururar ne nje vajze mfalin shprehje ku** pas u ndajta i kuptova te gjitha. Se te gjitha mi kishte fshur ku*** po I kisha lutur djem e vajza mos ja kshyrini bukurin po mendjen. Edhe tash me kam 23 vjet kam gjetur nje vjaze Edhe jam duke folur me te me shkojen te gjitha mir edhe jemi dyt te lumtur …?

Histori Të Jetës