Sa e kisha Baben gjalle me sillte buke dhe para tek burri,tani qe se kam me po vuaj shume sepse burri im nuk ka pas interesim kurr per neve... | Histori Të Jetës
Sa e kisha Baben gjalle me sillte buk dhe para tek burri,tani qe se kam me po vuaj shume sepse burri im nuk ka pas interesim kurr per neve...

Sa e kisha Baben gjalle me sillte buke dhe para tek burri,tani qe se kam me po vuaj shume sepse burri im nuk ka pas interesim kurr per neve…

Sa e kisha Baben gjalle me sillte buke dhe para tek burri,tani qe se kam me po vuaj shume sepse burri im nuk ka pas interesim kurr per neve…-Pershendetje dua te mbes anonime .Desha te rrefej historin time .Jam nje nënë e tri vajzave te mrekullushme .Më besoni sdi nga te filloj jam futur ne depresion dhe e ndjej veten shum shum keq pasi kam pas dhe kam një jete shum shum te veshtire e plot probleme .Kam 17 vite martes sdi si kaluan kto vite bashk me burrin dhe femit.Kisha shum probleme mrena ketyre 17 viteve .Sepse sme respektonte,perdorte maltretim ndaj meje .Kur mesmurshin femit me kthente shpinen,dilte me shok ter naten su ktheke . un vetem u perballosha isha shum e trishtuar deri sa ju kalojke vajzave po ashtu dhe un kur u semursha njejt veprojke vike te shtrati me kerkonte te ngrihem nga shtrati ti bej punet un u mundosha te ngrihem po sja dilsha dot kur me shinte se spo ja dal fillojke te me ofendoj dhe ngrinte dor mbi mua nsy te femive me godiste me aq sa kishte fuqi .Sdisa her kam shku te prindit me vajzat per tu ndar .Kur kalojke nje koh vinte ne shtepi te prind e mi .Jam thojke pishman qfar kam ber u betojke sdo ta perseris ma sdo ta rrafi vajzen tende i thojke babit tim do ti dua edhe femit .Un sdisha qte bej dhe isha e re dhe femit kisha te babi isha pa zgjedhje skisha as pun as te holla as kurgja te .Babi menzi ja dilshim me vajzat .Keshtu mendova se mblodhi men sepse kishim tri vajza .U ktheva te burri nje koh te shkurter mir ndejti burri filloi te kujdeset edhe per mu edhe per vajzat .Po ajo ke vetem nje koh e shkurter,prap filloi nga e prapa te me shante te me rrihte pa ndal ,me rrihte ne sy te femive qfar i binte nermen vepronte me linte dhe pa buk me rrinte dhe svike ter naten .Po ateher kisha .Babin gjall me mronte me thojke sje edetyrume te rrish ne dh .un ose pa buk vendos ti si don me thojke .Babi shpesh,her me bike buk mu dhe femive .Po dita dites fillova shum e ma shum ta njoh burrin,keshtu asnjeher sun jav ktheva shpinen femive ,thjesht skisha zemer ,zemra ngadal me rrihte vetem kur mendojsha ndor kuna jesin ,Keshtu vendosa gjith kto vite i kalova shar ofendu malltretu pa ndal ,Zoti asht dhe femit deshmitart e mi si e kalova jeten .Un qeate,her vendosa te jem Kurbani qikave te mia .Po ma e keqja prindet me vdi.qen po edhe shpresa ime bashk me to vdi.q .Babi me ndimojke kur u semursha un apo femit me jipke te holla per mjek po ashtu dhe femive buk ju bike ,Qetash ska kush te mendimoj sdi si ta pershkruaj jam shum e deshperuar .Femit dal nga dal urriten un e vetme sdi si tja baj skam perkrahje skam askend veq femive .Femit duan te shkojn ne shkoll mësojn shum kan dhe suksesin shum te mir skam asnji te ardhur sitja dal sdi .Kam vajzen e vogel 10 vjet ajo pandal me pyt qfar te bejm moj mami dua te shkoj ne shkoll dua te jem si shoqet mos te me mungoj asgje me thot dua mami te mesoj e te behem doktoresh te fotoj te holla te kemi me ngren buk .Sdi site veproj qfar te bej jam e vetme pa asgje me burrin kemi rrug te ndara sepse ka koh un e vetme me femit skujdeset fare per ne .Ne ashtu me femit mundomu tja dalim po kot eaht smunemi tja dalim , ma shum rrim ne terr pa rrym se me rrym ,vajza vogel ka shum frik terrin me kerkon te luaj me lodra po ka frik terrin dhe sqohet dot nga vendi aty dhe gjumi e zen .Jam ne një situat shum te rend .Qfar faji paten femit me perjetu gjith ket tmerr .Me thot qika vogel mam sikur te na del dikush ne ndim te jemi sikur te tjeret mos te hjekim per asgje .Ju kisha lut kam nevoj per keshilla pozitive sikur te me doli dikush ne ndim te na nxjerr bashk me femit nga kjo errsir qe spershkruhet me asgje te kisha shkruar roman sdo te mjaftonte ,Respekte nga un anoninmja