Rasisht e pash te dashurin ne KS, nuk e prisja te vij por Ai kishte ardh te fejohet me tjetren! | Histori Të Jetës

Rasisht e pash

Rasisht e pash te dashurin ne KS, nuk e prisja te vij por Ai kishte ardh te fejohet me tjetren!

Rasisht e pash te dashurin ne KS, nuk e prisja te vij por Ai kishte ardh te fejohet me tjetren! – Pershendetje jam nje vajz 22 vjeqare mbarova shkollen e mesme merdhen msit aj djali ne gurbet vendosum dhe u fejum fillimi ke i mir por ndodhen disa probleme ja nisi nuk me thirrke as nuk me shkrujke ni vit shkoj smu lajmrojke as sme shkrujke as nuk vike kosov me ba kunor kurr e lumter me ta skam qen vendosa te bisedoj me familje ju tregova qe aj as spo me shkrun as spo me thrret as spo don me ardh me ba kunor se thojke nuk muj vi une kosov se mka dal ni problem as qe intersojke qe ka lan ni te fejume kosov masi qe bisedova me familje babi bisedoj me ta dhe vendosum mu nda perfunduan te gjitha me ta pas pas ni kohe u njoftova me nje djal ne fb dhe folum si shok i tregova per historin teme aj me tha sen so kjo sa qe dhe ma hjeki prej mendje krejt por lindi dashuria mes neve dyve dhe me tha qe une pot du te pranoj me qet histori qe ke pas ska problem erdh kosov dolem e dojshum shum njani tjetrin nonstop rrrishum tu fol aj me tha qe kur vi tjetren her kosov vendosum diqka na ishum kontakt mirpo aj ish ardh kosov per vitin e ri dhe sme tregoj hiq une dola qytet shkum me pi kafe dhe e pash ata aj sme pajke mu hiq ja shkruva thash pse sme ke tregu qe je ardh kosov um tha se kam dit as vet folem me ta nejtem qytet shum mir kur shkoj shpi me thirri me tha te thrras ma von se merdhen do musafir por shkun ni jav sme telfonoj as sme shkrujti hiq une i shkrujsha e thirrsha por sma qilke telfonin dhe naten e vitit tri hina ne fb e pash qe kish shti foto fb ish feju u kan dita ma e keqe njeten teme mka lan me lot un sy tepri mka lendu shum jam ka vuj po merzitna tepri spo muj me hjek prej mendje vetem aj po me rrin ne mendje tepri jam keq vendosa te shperndaj ket histori ne faqen tuaj se pata nevoj me fol me dikan e vendosa ktu te shkruaj ju pershendes ju kisha lut pa ofendime .