Qka nese vjen e me thot me dal me te,kur un para nje jave ja kam ber block dhe i kam thene... | Histori Të Jetës

Qka nese vjen e me thot me dal me te,kur un para nje jave ja kam ber block dhe i kam thene…

Qka nese vjen e me thot me dal me te,kur un para nje jave ja kam ber block dhe i kam thene…-Pershendetje ju lutem anonim…! Pershendetje per te gjithe ju ndjekes se kesaj faqe te mrekullueshme qe ma jap mundesi te shprehim mendimet tona…Jam 28 vjeqare dhe fati ne dashuri kur nuk me ka ecur si tjera femrave por nuk mund te shtyhem me ate qe eshte caktuar…E Kom pas nje shoqe te cilen e njoh ma heret dhe e di shume mire Turin e saj te infektuar por pas nje kohe me lajmerohet dhe me thot per nje djal te cilin ajo e njeh po thuaj shume mire sepse eshte ne lidhje me te kusheririn e tij dhe me tha qe aii la vendosur te rahatohet Pasi jeta e ka sprovuar me shume gjera te pa hjeshme e blla blla dhe me tha te propozova ty ai eshte jasht dhe une ne fillim nuk I dhash shume rendesi me thriste ai djali por un nuk jom kon e next shkurt por KOHEN e fundit u shpeshtuan bisedat ne MSN ku ai as nr nuk me dha per shkaqe te tij…biseduam disa dite dhe shume mu pershtat ne muhabet dhe une atij u kujdessha shume qe mos te behesha monotone dhe dojsha mos me shqetsu edhe pse kisha deshire te rija me te ne tele gjdo sekond dhe ai me tha kur folem se dot vjen fund te muajit per MUA te njoftohemi me mire dhe u genova por para dy dite u zgjova ne mengjes dhe e pershendeta me tha jom I zanun DUKE e pastruar shtepin thash ok. nderkohe me thire kjo shoqja per kafe edhe pse eshte ne lidhje me vllavin e tij shkurt une dola pasi qe u ulem te pim kafe ajo e mur ne tel per te biseduar dhe I tregoj qe eshte me MUA une u ndjevaa shume keq pasi qe ai asnjehere nuk I tha ma kalo ne telefon ta degjoj pak por e perbiva ket gje erdha ne shtepi I shkruva tha gati jom si te perfundoj do nihemi thash ok prita une u be ora afer 9 ai nuk mu lajm dhe une VENDOSA ti shkruaj dhe I thash me fjal te mira kjo nuk eshte ne regull 5min nuk PATE kohe per mu te uroj gjdo te mire nuk e ofendova kurgjo se nuk jom.ashtu te reagoj negative dhe ja bera bllok me thiri shoqja me tregoj tha a ja ke bo bllok a thash po se nje njeri para se me I thon dikujt si p.sh.ty Gjema dikon duhet ti qes punet ne terezi te kontriboj me shum nese veq paska desht mu rahatu por prap se prap te nesermen ia heka bllokun kur ma kish bo ai mu edi se fund te javes vjen nuk di QKA ka bohet SINQERISHT jom mundu me kuptu per at koh sa kemi biseduar me duhet mendimi I juaj QKA tash nese vjen dhe me fton me dal?jom ne dert sepse kom fillu me ndje diqka per te