Punova per femijet e mij me gjithe ate sakrific por ia dola, sot i than burrit nese do familje duhesh...! | Histori Të Jetës
sakrific por ia dola

Punova per femijet e mij me gjithe ate sakrific por ia dola, sot i than burrit nese do familje duhesh…!

Punova per femijet e mij me gjithe ate sakrific por ia dola, sot i than burrit nese do familje duhesh…! – Pershendetje faqes si dhe ndjeksve po e shkruaj edhe un nje pjes tr historis time. Historija ime fillon ne moshen 17 vjeaqe ku edhe takohem me nje djal ai kishte 19 edhe jo me shum se tri takime me dergoi ne shtepi te nesermen me tha qe jam gruaja e ti nuk dija asgje per te duke jetuar duke zbuluar dhe keshtu nje dit erdhi i dehur nuk kisha pa kurr nje te dehur dhe me than se nuk esht asgje e keshtu nje dit nje di nje dit vazhdon e njejta pije alk**l dalje mos ardhje deri ne mengjes filloj edhe dh**a u bera me femij nuk isha femer qe duhet me duru dhu**n desha te dal thirra nenen i tregova me tha jo vet e ke mor tash mo te nihet zoni ok per thmi duhet me nejt prap vazhdon dh**a ofendimet gjelozija u ben tre femi i njejti avaz mora femijet dola me doli ne rrug mi morri femijet tha shko ka dush femijet rrin ketu prap u ktheva skija ka tja mbja familja sme perkrahke pin nuk kisha prap per femijet u ktheva po prap thash qe nuk dorzohna e keshtu u ben 4 femij per te cilet duhet te luftoja te luftoja per ti ushqyer te luftoja per ti edukur te luftoja per te mbijetuar edhe per vete naten te qaja diten te qeshja ne ne fund gjeta pun me shan me ofendun e dergun ne pun tu qajt prap nuk dorzohna thash e gjeta edhe nje pun me te mir u vedisova edhe me shuum u bera edhe me e fort nuk u mposhta nga alk**li i buurrit nuk u mposhta nga dh**a fizike si dhe psiqike e qita doren i thas stop stop per te gjitha padrejtesit qe po mi ben mu rriten femijet me dolen krah ja than fjalen e fundit o ki me ndryshu o ne nuk jemi ketu per ty ose vendos me pas nje familje ose vendos me bo nje jet me alk**l e me shoqeri dhe keshtu vendosi me lon me ndryshu ne e besoja qe do ndryshon mirpo fuqija e fjelve te femijeve ishte mbi gjithqka tash bejm nje jet te qet ashtu siq kam.endrru gjithmon po me pyesin a ja ka vlejt gjith ajo vuajte gjith ajo tortur gjith ajo sakrific po ja ka vlejt vetem e vetem qe femijet e mi ta ken nje familje e mos ti len as nga nene as nga babi ja ka vlejt sepse femijet nuk kan faj kur njeri prin eshte ne rrug te gabur duhet te jet dikush me mbajt familjen per femijet falemnderit per mirkuptim…..