Punoja pa ndal krejt paret mi merrke Burri vetem per rrug me jepke, dhe prap me tradhtoj, i pash sms qe i...! | Histori Të Jetës

per rrug

Punoja pa ndal krejt paret mi merrke Burri vetem per rrug me jepke, dhe prap me tradhtoj, i pash sms qe i…!

Punoja pa ndal krejt paret mi merrke Burri vetem per rrug me jepke, dhe prap me tradhtoj, i pash sms qe i…! – Pershendetje te gjitheve dhe un vendosa me shkru nje breng nga jeta flm kush e lexon dhe me jep keshilla jam Nje nënë 25 vjeqare jetoj ne evrop me burr dhe femij kisha nje jet shum te lumtur me burr dhe femijen punoja bashk me burr kisha djalin evogel e lisha ne banes me vjerren punojsha shum burrit mi ndihmu krejt rrogen ja jepsha e lutsha ne let muj me jep pak para du diqka me ble po me jepke dhe tjerat krejt i merrke vetem per rrug me jepke pare dhe ashtu pranova pa asnje problem 2 vjet rend i ndihnova kishte aq shum kredi dhe bashk e pagujshum te dy u sjellke mir per festa me blejke dhurata po nderkoh mas punes dilke dilke dhe filloj me ndryshu ne at koh kur fillova dyshimet isha shtatzan ne femijen e dyt dhe disa te afer me tregojshin nga pak met tradhtu burri qka bon e disa fjal po nuk besojsha kurr mbas nje kohe filloj tel mos ma prek dhe un menojsha e thirr shefi ok mbas njr kohe i erdh nje sms ne gjuh gjermane ku je sme je lajmru qe 2 dit te kam prit e lexova dhe e kuptova te verteten ke tu u pastru e ndegjoj sms doli nga banjo me pa fytyren vetem ithash e kam dit kur ski dashni pse me mban jo so ashtu un te du gabim eka qu gabim te lutem burri ke ne te mbrenshme un mora djalin pak pare qe kisha dhe vendosa me dal vjerra nuk me like mos bo ashtu so e vertet ku do me shku un ekam vendos i thash srri mo ketu vjerri e foli nje fjal tha burr osht ika hije thash un me punu per ju me lon femijen e vogel plus shtatzan me punu mir ma pasni bo ket se kam meritu dola jasht rruges hypa ne tren shkova te nje shoqe burri nuk u nalkr tu thirr tum lyp kamos naper familjar erdh mas 3 ore te shoqja me kerkoj te falur bashk me vjerren me tha kam gabu per hater te femijeve me fal un u ktheva me nje kusht asgje sdu prej ty vetem femijen sa ta lindi ta shifesh dhe jemi te ndar ndryshoj sjelljet shum me respektojke me sjellke me mdihmojke gjithqka bojkr por mo nuk e dojsha asgje nuk ndjejsha per burr mbas 2 muje beri nje gabim ra ne burg un linda femijen aj nuk ke aty erdha ne banes dhe tasht qe 1 muaj ika vajza aj esht ende ne burg me thirr ne tel un njejt nuk du as me ni me kerkon te falur me folin krejt sjellu mir falja hatri femijeve po nuk po mundem me besoni du me ra ne depresion nga mendimet kisha desht naj keshill nga ju ose kush din ndonje dua te me tregoj qoft ketu apo ne sms jav di per nder e mos i mdihmoni me shpyrt burrit se nuk po ta dike isha kan gabim teper po ne dur te zotit aj po e paguan tasht hakun tem por un jam lendu keq me falni qe e zgjata allahu ju shperbleft per ket faqe respekt per ju .