Prind e mi nuk erdhen as per lindjen e vajzes, per shkak probleme qe kam me Burrin, jam ne hall te madh! | Histori Të Jetës
lindjen e vajzes

Prind e mi nuk erdhen as per lindjen e vajzes, per shkak probleme qe kam me Burrin, jam ne hall te madh!

Prind e mi nuk erdhen as per lindjen e vajzes, per shkak probleme qe kam me Burrin, jam ne hall te madh! – Pershendetje, ju lutem anonym. Jam nje nen kam nje femi 1 vjeqar, para dy vite u martova dhe ja bera vizen burrit ktu ne gjermani, pasi Qe u martum mbas nje jave filluan problemet tona e zuna ne tel tu shkru me femra tjera nuk ishte Hera par nuk kishte dit te zotit Qe nuk u perlajshim bashk gjdo jav kemi pasur Probleme Edhe pse e nzajsha tu shkru me femra tjera as Qe interesojke bile Fola me prinderit e tij mbas Do dite dhe prap se prap une isha fajtorja per gjithqka thojke Qe po rrej une, nje her aq un shkatrrova sa desha ta lendus veten Por me ndaloj un ka pas rast Qe ka 12 or ne dit kam punu e aj rrike gjith naten me femra tu shkru Edhe pse e dike se une e di nuk i interesojke, dikur mbeta shtatzen aj nisi te Punoj 9 muj te shtatzanis sime u sill mir nuk dilke nuk me bajke stres se u tutke se e humbi fmin, pasi Qe linda filluan Problemet perseri nuk kishte dit Qe nuk mrrejke me mashtrojke nenstop thojke Qe po dal me pi kafe e kthehna mbas 1 ore e Kur u kthejke aj ne 6 ne mengjes dilke ne Disko me shoqri e une isha gjith naten vet na banes, nje dit e hetova Qe ka nje fb tjeter Kur ja theva paswordin e pash Qe kishte shkru prap me femra e njanes Edhe ne banes i kish kan e une mendojsha se u dal me shok Qather me kopi Zemra e thirra babin Tim i tregova krejt aj erdh dhe nuk la gja pa i than, nuk Pata Zgjidhje tjeter ma sa her si folsha me vjerrit e mi ata i folshin po as Qe i interesojke, mbas nje kohe mora lajmin se asht ne Spital Kur e thirra me vet qka ka me tha se kam leukemi mbas disa muajve e kuptova se Edhe ajo ishte rren e tij, besoni se Zemra Do mem kop ju kam lut 1000 her mos mrrej bre se je kam shkatrron, besoni se nga merzija e madhe per nje koh te shkurt humba 22kg, me prishi Edhe me familjen time pasi Qe linda prindt e Mi nuk Ken tek une as Perhajr me ma ba as tash nuk me vin prindt e Mi tek une, besoni se Jam ka e shkatrroj veten nga merzija nuk ka dit Qe nuk mrren sa her Qe del nga shpija del kishe me pi kafe e thot kthehem fill e Kur vjen ne shpi 6 nsaba, se di as vet qka me ba ma Jeta me rrena e dallavere nuk shkojka veq i lutna zotit tme ndihmoj. Faleminderit shume.