Prej burrit jam ndare e jam bashku me te dashurin i cili eshte i martuar,u morem vesh nje nate tek une nje nate tek gruaja tjeter,me blejti banes dhe... | Histori Të Jetës
Prej burrit jam ndare e jam bashku me te dashurin i cili eshte i martuar,u morem vesh nje nate tek une nje nate tek gruaja tjeter,me blejti banes dhe...

Prej burrit jam ndare e jam bashku me te dashurin i cili eshte i martuar,u morem vesh nje nate tek une nje nate tek gruaja tjeter,me blejti banes dhe…

Prej burrit jam ndare e jam bashku me te dashurin i cili eshte i martuar,u morem vesh nje nate tek une nje nate tek gruaja tjeter,me blejti banes dhe…-Mirdita ju lus te mbetem anonime edhe ju lutem ma postone se jon ne gjendje shum te keqe edhe te fshtir.Jeta ime esht katastrof qysh kur jem kan fmi kom vujt prindrit me kan vdek kemi mbet un dhe dy motrat edhe nje vella I vogel tjert ishin te martum na kan nda na kan lan vet veq ne tri motrat edhe vellavi me I vogel vet skishim as qysh te mbijetojm.un fillova me nje djal me te cilin u martova mendova qe po shpetoj pi vujtjeve por kom ra me nje njeri qe mka rre mka lan pa buk nuk u kthejke deri ne mengjes e shume e shume tjera.por un durojsha te gjitha se nuk kisha ku te shkoj por nje dit vendosa me ba nje lidhje tjeter mir fillova edhe aji me ka ba me I harru te gjitha edhe ne fillim jemi marr vesh se dyt jemi te martum por dojm me vazhdu veq lidhje me mbajt aji me thojke se un nuk e dua gruan se un e mbaj hatri fmive se prind me kan zgjedh un se kome dashuru kurr.ok nje dit pi dites aji tha un pot te du shum tha kom vendos me pas nje fmi me ty nese edhe ti je e pajtimit por me mbet mes neve un e dashurojsha shum u pajtove.na lindi fmija u gezum shum.por ditete nga ana me burrin qe jetojsha veq pi Zorit nisen veq mu keqsu edhe me shum lujke bigjos gjdo te zeze me honger skishim jetojshim me qira nuk e pagujke gjdo dy muaj na qitshin nga banesa ne mes te nates skisha ku te shkojsha shum jeta katastrof.Nje dit me tha I dashuri un po e paguj nje banes merr djalin edhe un ju mbaj me te gjitha vendosa shkova edhe me burrin u ndava,me ket te dashurin e kalojshim jasht zakonisht mir dit per dit veq me bojke me te lumter fmiju I rritke gjdo dit filloj te therret babi e gjithqka ishte perfekt.nje dit pi ditvet un pata Ja dy oferta qe me pranojshin me fmi edhe I tregova thash nese esht me mir me vendos se ne thjesht kjo lidhje e nuk dihet I dashuri u ba nervoz tha ti nuk pom don po don me malargu pi fmis jo I thash amo po na kupton familja jote nuk po du me lendu me tha jo nese ti me dashuron mua ski ku shkon un te marr edhe e boj publike jo I thash nuk du aji tha un nuk te pys.ok un Ja nje muj rregullisht I kom thon qe mendo mir mos po bohesh pishman jo me bertiti tha un nuk jom fmI qka foli edhe ti edin qe nuk bana pishman ok.nje dit para nje jave ndodhi ju tregoj gruas edhe fmive ata nuk u pajtun veq me nje kushte qe aji me na ble banes neve edhe nje nat te ta nje te na ok edhe un nuk isha e pajtimit me jetu te ta sebashu nuk dojsha mi lendu.por te premten ndodhi pa pritmas qe aji shkoj ne shtepi me bisedu edhe me nuk u kthy mi ka mbyll te gjith tel edhe nuk mu ka pergjigj as ne sms as sen hiq veq mka shenu pom vjen keq po spo mundem se me kan kercenu qe mi marrin shpijat edhe firmen edhe un mbeta pa tekst qysh veq me kto fjal edhe me ska shans me kontaktu me te djali po kan po e kerkon un jom smur nuk po jom ne gjendje per mu ngrit ne kom skom as pare per me shku te dr plus po ofrohet mujin qe duhet qeran me pagu un skom as ku te shkoj aji veq po me qet djalin ne tel aji nuk lajmrohet.kom fillu me kontaktu me nje shok te ti aji e ka thirr kan dal me tha qe I ka than mi kan marr tel po me rujn gjdo bised un nuk muj pa ta me jetu per mua edhe djalin po spo kom munsi se jom ngjendje shum te keqe kom persjon pi tynve skom munsi rrug tjeter veq me ba i ba keq vetes Ja mu largu pi tynve.un sod vendosa e thirra djalin edhe I thash dije se ti ke me ma pa sherrin tha pse I thash qysh pse kur babes tond Ja ka kojt me ba fmi me mua edhe tash keni mem duru mu ne shpin tjuv me nje fjal jo spo mundem edhe me mlan nrrug jo kurr se keni me pas let un veq po pres edhe dy dit e keni afat nese nuk ndermendI diqka un filloj me polici edhe gjykat.me tha ne dojm me Ja ba djalit analizat tani nese del I babes ska problem per djalin kujdesem por per ty joo nuk ka shans ok I thash kur doni Ja bojm ska probleme.por un po du nje kshill nga ju nese un filloj me polici me gjykat qka munden me mendimu se per djalin e di sigurt qe esht I ti po un po du thjesht me msiguru nje banim edhe mu kujdes per djalin se tash ajI qysh mka lan shum keq un kret ajo dashuri u kthy ne urretje se pse veq me premtoj edhe nuk mbajti fjalen pse nuk e kom dyteru per sen edhe u zhduk pa as nje fjal ju lutna me kshilloni jom shum keq qka duhet me ba se nuk po di.