Babi nuk me ka dashur asnjeher vetem pse isha vajze,burri ma ka bere fytyren te kaltert me miliona here,me thot se do te me largoj nga kjo bote... | Histori Të Jetës
Babi nuk me ka dashur asnjeher vetem pse isha vajze,burri ma ka bere fytyren te kaltert me miliona here,me thot se do te me largoj nga kjo bote...

Babi nuk me ka dashur asnjeher vetem pse isha vajze,burri ma ka bere fytyren te kaltert me miliona here,me thot se do te me largoj nga kjo bote…

Babi nuk me ka dashur asnjeher vetem pse isha vajze,burri ma ka bere fytyren te kaltert me miliona here,me thot se do te me largoj nga kjo bote…-Pershendetje e nderuara redaksi dhe per xhith lexuesit qe ndajne kohen ta lexojne historin time dhe ju lutem shum te me ndimoni se jam ne nje situat pa zgjigjje dhe kam gjitha rruget e mbyllura e nuk kam ku te trokase. Dhe si femij nuk isha e lumttur kurrr isha e dalluar vetem pse isha vajze nuk me donte babi ,dhe sot e ksaj dite nuk me don dhe ka shum sjellje te keqe me mu nuk e kuptoj pse si jam ankuar kurr se kam dit se skam ku kam duruar dhe kercnimet me jet jam nej grua nen e dy femijev jam 33 vjeq. E martuar jetoj ne Medvegj Ne fillim te maarteses vjerrija jun sjell teper keq me mu more kam la e kam fshi kam gatu. Si ku** kushi mall smka ba Sa ni armike po kam duru per fmijet e mij gjithqka gjithqka burri mka maltretu mka ba krejt mavi me miljona her mu ka mat me gjana te mbret ne fyt Mka ba krejt mavi mi ka trishtu fmijen 100 her e kan ni dhe kujshija se ka zgjedh veni ku mka sha e mka bertin ni dhome njerz mu kan tash ma besoni qe jam lodh pos frikess qe kam nga ai. Se vazhdimisht me kerrxnon se dot me largoj nga kjo bot me thot o ik o te largoj qe ktu po nuk kam ku me shku besoni o njerz te mir skam ku shkoj pa pun pa pare ku te dal ne rrug a. Kurr ni tesh te re sma ka ble hallku qa mjapin Fmija veq pom kajn. Kur ku pom ban zhurm ju bertet dhe ktynev o Zot kam mbet as ne qjell e as ne tok, jam lodh me Qdo nat i lutem Zoti te me ndimoj. Por ende nuk ka naj shpres per mu me maltretime kercnim te bertitura eshte shendrruar shtepija si nje spital te qmendurish. Zhurm zhurm zhurm ajetohet kshtu me frik Prej ti o besoni sme dhimbset veteja por femijet qe as sun pi mar e as sun pi la oh Zot Shpresoj qe te ket meshir ndaj meje une nuk kam ber kurr keq qe me denoji kshtu as nje her skam bar keq gjdo mund imi qdo pun e imja ma hegjin posht me thon spo bon kurgjo e i boj te gjitha me besoni se me shkoj rinija terr e zi me thot se ste mer kerkush nese une te ndaj jet nudhe une martona per 24 or krejt ne sy te femijeve jam ne zor abesoni o njerz.