Pranova me vazhdu me to edhe pse me tregoi qe i ka dy fmi, por kur me tregoi qe Grun e ka ende ne shpi... | Histori Të Jetës
edhe pse

Pranova me vazhdu me to edhe pse me tregoi qe i ka dy fmi, por kur me tregoi qe Grun e ka ende ne shpi…

Pranova me vazhdu me to edhe pse me tregoi qe i ka dy fmi, por kur me tregoi qe Grun e ka ende ne shpi… – Pershendetje per te gjithe… Jam nje vajz 20 vjeqare , deshta me shkru ni histori te jetes tem qe mka ndodh e tash nuk po di qka me bo , ju lutna per kshilla, mos me paragjykoni sepse as un nuk kisha dasht me qene nket pozit. Tash e 9 muaj fillova nje lidhje me ni mashkull me plot fjalen Burr , ishte aj mashkull qe e enderron cdo vajze, u dashurova cmendurisht ne te , tnjejten dashni e ka edhe ai per mua, mirepo problemi esht qe pas kesaj kohe e kuptova diqka tmerrshme qe mashkulli qe un e dashuroja edhe endrroja ta kem ton jeten, ishte i martuar kishte dhe dy femij , nuk munda me besu se si aj mashkull aq i ri me qen i martun. Te verteten e kam kuptuar vet une edhe pas kesaj ai vazhdoj me mohu duke then qe nuk esht i martuar me, arsyja qe “ish” gruaja e tij e kishte trathtuar gjate kohes sa ky nuk ishte ketu. Okej e kisha shum veshtir, por prap mas nje kohe e fala qe nuk mka tregu asgje edhe vazhdova lidhjen, pas nje kohe e kuptova qe ai gruan e kishte nshpi dhe pse kurorezim me te nuk kishte , u lendova e u theva per te dyten her, ai me lote ne sy mu lut tja fal e te vazhdoj sepse mas disa muajsh do ta beje nje zgjidhje per neve tdyve , qe sipas tij edhe ai esht i dashurun ne mu , nuk e don gruan e tij arsyja qe e kishte trathtuar mirepo nuk deshiron qe ti lej femijet jetim, ndoshta un nuk po mundem ta shoh realitetin nga dashnia qe kam per te. Ju lutem me keshilloni qka te beje a ja vlene ta pres ta vazhdoj nje jete me te, amo fjalt qe mi thot ai jan thjesht rrena edhe nuk do me dergojn ne krijimin e familjes me te, ashtu qysh endrron qdo femer?!