Po me fajeson nje grua qe ja kam vjedhur iPad, burri po me thot hajnesh tani... | Histori Të Jetës

Po me fajeson nje grua qe ja kam vjedhur iPad, burri po me thot hajnesh tani…

Po me fajeson nje grua qe ja kam vjedhur iPad, burri po me thot hajnesh tani… – Pershendetje Histori te Jetes Jam 30vjece me ka dal nje problem desha te ndaj me ju.Para 11vitev e kam njoftu nje djal jemi desht shum kam ik e jam martu me te,Prindrit e mi nuk ma falin se kam ik qe 11vite nuk foli me ta,me burrin e kemi qu shum shum mir deri me tash,kam tre femi dhe vajza 3vjeqe mu semur e shtrin ne spital aty ne dhom kishte qen nje grua me femi te vet ajo nuk rrike naten aty veq terapin ja bojke femis te nesermen isha me vajzen tek lodrat e femive aty afer ne nje dhom kur u ktheva nga lodrat ajo ishte ne dhom duke bertit maka vjedh dikush ajpedin mbeta e habitur tha du me i thirr policin.erdhen policia kontrolluan ne dhom un jav hapa qanten iqita te gjitha ntok dhe aty kisha pas ba ni gabim meni pal papuqe ikam shti ne gjep te qantes dhe tha jan te mijat.nidit para kam fol me moter te burrit dhe ikam lyp memi pru erdh roja te dera dhe me thirri kan ardh do sene per ty imora ilash ne dhom dhe shkova me mar diqka te infermjeret kur u ktheva te gjitha vajza mikish pa gjujt neper tok ikam mledh ipash ato papuqe te mbeshtjellta me nje kese po ishin kan te vjetra shum me erdh marre mi math i heka prej kesje dhe i futa ne gjep te qantes menova qe mika pru ajo.esht hera par qe merrna me polici shkova ne gjygj e mbajtem gjygjin dhe aty me than mamir osht me pranu se eki marr ajpedin e mshelet ky ras se me than ti jo sekam marr ki mu denu 3vite burg. Por une nuk e di pse me pranu diqka qe se kam ba, une nuk jam nje hajnesh edhe nuk jam tip qe lakmoj pas ktyne iPhone e sene sepse kurr skam pas qe me dit as qka jon kshtu qe sdi qa u bo kshtu per ni here mu ka praptu krejt jeta, gjithqka mu ka shkateru shkaku i nje budallices qe nuk din mi rujt as senet e veta.. Besoni sumka jet asni grim shpres per jeten.Me burrin sjam ka e qoj mir ma hiq.ju lutem me mdihmoni ama mir me pranu ni sen qe seki vjedh me than po a mamir mej dhan fund jetes komplet se boll ke ma, mu kan bo shume sene e tasht edhe kjo land mem nejt mi kry spo di qysh me ja bo, se edhe si nane nuk ki qef qe fmija me menu ose me mar ndikim qe nanen e kan ksi njeri .ju pershendes te gjithve