Po i lypi pare t'dashurit nese don me e lan rahat se pak para se me u feju m'tregoj qe po pret fmij me tjetren! | Histori Të Jetës
pare

Po i lypi pare t’dashurit nese don me e lan rahat se pak para se me u feju m’tregoj qe po pret fmij me tjetren!

Po i lypi pare t’dashurit nese don me e lan rahat se pak para se me u feju m’tregoj qe po pret fmij me tjetren! – Hello. Jam 26 vjeqare e kam 1 hall nuk jam kshtu e pa pjekt jam e vetdijshme ama jam ne nje situate pak tkeqe. Historia jem momentale asht kshtu. Une qysh 20 vjet kam fillu me pas kontakte me djem, moj me than qe pamja e jashtme edhe komunikimi asht kan qelsi qe gjith mu kan afru djemt mu edhe qiltersiia edhe pozitiviteti jem i kam ba per veti por une gjith kom ec pertoke as se kam lshu veten me djem sidomos kur qellimi i tyne u kon i dyshimt. Dhe mos me zgjat pauzova 2 vjet thuajse se u merrsha me disa pune karrieriste skisha kohe per djem se mshkojshin nerva me rrena e me sene kur i rahatova punt pak me fakulltet e pune mu paraqit 1 djal ne snapchat pak i dyshimt ama u pershatshem ne muhabet. Miliona insistime pse ska rrjete tjera sociale qe gje e bente super te dyshimt per ndonje lidhje eventualisht fejes martes. Ama u arsyetojke mire edhe gjith i ike ksaj teme e ne njeren an edhe une kisha familjar qe skan rrjete edhe ja nisa mu pajtu me ate fakt nejsee nuk e prita qe ka mem ec me kit djal muhabeti dolem u pelqym mas pak kohe e dhash edhe puthjen pas sa vitesh ja nisa me besu qe osht koha me gjet dikan e mu rahatu edhe bisedat i thelluam me to edhe asni tperlame 100% tmirekuptushem. Lidhja u zgjeru nga ana e tij veq fjal ”rrena” a une edhe familjes edhe shoqerise. Perveq puthjes skemi pas asni mardhenje tjeter sepse i kisha pak dyshimet pak jam qe e ruaj shume veten dhe dua ti provoj pasi tkem unaz ne gisht. Si perfundim mas 7 muajve me zotsin e tij me super rrena super premtime super “dashurie tmadhe” qe kishim e zbulova qe me kishte genjy per identitet per cdo detaj ma te voglin kur une po prisja fejes me te ai doli njeri tjeter doli nji mashtrus dhe sdurova u perballa me te ne 4 sy une veq isha dashuru ne te per here te pare ne jeten time dhe spom kalon inati ndaj tije. I thash qe sdo ta fal dhe do ta kthej kete qe me ke bere dhe e verejta qe friken e ka te e dashura qe sipas tij po behet babe tash edhe don me kry ket pune por mua me ka shkatrruar shume thelle dhe menyra si me ka trajtu si nje ku*** kur jom kon qik e ndershme pom bon me hup veten edhe mja shkatrru krejt qka i ka. Edhe une vazhdoj mos mi besu historis qe po bohen bab edhe kom kerku prej tij 1 shume €. Marveshje qe me kry pra kete histori por se ka pranu edhe pse edhte shitet boss edhe kam dasht me ngushtu tash qka me bo me ta ama sdu mja lan se une jam keq ne krejt ant edhe prej familjes edhe prej rrenave te tije dite e nate qe mi ka dhan edhe premtimet e tij spom lojne ne kqyr as me mendu per naj djal tjeter tash e 2 muaj. Mpuch!