Kur hyn Burri ne banjo shkon Kunata e ja hap deren me pa, vesh rroba shume te shkurtera para tij dhe... | Histori Të Jetës
ne banjo

Kur hyn Burri ne banjo shkon Kunata e ja hap deren me pa, vesh rroba shume te shkurtera para tij dhe…

Kur hyn Burri ne banjo shkon Kunata e ja hap deren me pa, vesh rroba shume te shkurtera para tij dhe… – Pershendetje dua dhe une ta ndaj historin time me shum veshtersi po e shkruaj sepse jam shum e lenduar. Problemi qendron ketu sepse une dyshoj shum ke burri im se me tradhton me kunaten sepse shum keq sillet me mua dhe me kunaten sillet mir por ajo gjithmon e qet kundra meje burrin vec me na pa duke u zen ne bashk. Dhe ke ajo dyshoj une sepse kam vrejt shum gjeste te pa hishme ndaj burrit tim psh vesh rroba shume te shkurtera. Shkon duke e ndjekur nga mbrapa sa her leviz burri im neper shpi ajo i shkon mbrapa dhe kur hyn ne banjo i shkon ja hap deren kunata me pa burrin tim duke i kryer nevojat e tij o zot kur e kam pa vet me syt e mij mu ka shemb bota ka shum e shum gjera te tjera ce ben ajo ndan burrit tim. Por une kur zihem me burrin tim per keto gjeste ce ben ajo ketij sja nin hiq hup ma ban qa jan keto fjal. Kunates ja kam then 100 te zeza se ti je e poshter je ku** ce e shikon kunatin me sy te keq. Por asaj nuk ja nin hiq ca i them une edhe ma zi ben ajo shkrun nat e dit me burrin tim ne tel me sms tinxa i qon foto … Por une duhet me pas fakte ce tja u tregoj familjes time familjes burrit. Por une skam si mi kap keto fakte se keto mem pa ma thyejn tel. Ju lutem me jepni nje keshill si mundt ti zbuloj ca muj me ba per mi zbulu se ato nese ka fjet bashk ne ni shtrat. Se une hiq nuk i besoj burrit as kunates, nuk po di ca me ba naj analiz a dicka tjeter sepse sapo ta zbuloj me fakte une direkt do ndahem nga burri. Por une po rri deri sa te kem fakte ne dor sepse shum po e vuaj kete sjellje ndaj ketyre dyve… Nuk kisht gja ma te rand se me te ndodh kjo gja me ni familje ce han buk me ni tavolin dhe me ba keto degjenerime zoti i mallkoft. Jam shum e merzitur qaj cdo dit sepse une 5 vite i kam martes dhe kurr sjam rehatu me kete burr prej kunates se keto dy bashk per cdo gja me hecin me hile me qesi me kajt 100 her me shajn para syve… Ju lutem me jepni ni keshill se si mund ti kap me fakte ca me sugjeroni.